2017 referandum televizyon özel programları ve yayınlarından detaylı bilgi

2017 referandum televizyon özel programları ve yayınlarından detaylı bilgi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

TV ’de referandum 2017 özel seçim programları
2017 halk oylaması televizyon özel programları ve yayınları…

16 Nisan 2017 Pazar günü televizyonda referandum seçim programları…Hangi kanaldaki referandum seçim özel yayınlarında kimler konuk olacak? TV de 2017 referandum tercih özel programları ne vakit başlayacak? İşte kanal kanal referandum seçim özel programları….

TVAktuel.com ÖZEL-Türkiye 16 Nisan 2017 Pazar günü referandumda oy kullanıyor. Tüzük değişikliğine ilişkin referandum sonuçlarını izleyicilerine en süratli şekilde vermeyi amaçlayan televizyon kanalları da son hazırlıklarını yaptılar. Oy kullanım süresinin bitmesinin ve sonuçların açıklanması için yayın yasağının bitmesinin gerisinde haber kanalları ve diğer genel yayın yapan kanallar referandum tercih özel programlarını ekrana sürecek. İşte 16 Nisan Pazar günü referandum özel yayını yapacak olan kanallar ve seçim özel programları..

FOX TV 2017 HALK OYLAMASI YAYINI FATİH PORTAKAL İSMAİL KÜÇÜKKAYA

Fox TV ’nin halk oylaması özel yayını 19.00 ’da başlayacak Fox ekranının habercileri Fatih Portakal ile İsmail Küçükkaya sunacak. FOX Haber, 16 Nisan ’da yayınlanacak “Halk Oylamasi 2017” programında anlık sonuçlar, hakiki veriler ve oy dağılımlarını anlık olarak ekrana yansıtacak. Doğan Şentürk yönetimindeki FOX Haber, Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya ’nın sunumları, arasında Ertuğrul Özkök ve Akif Beki ’nin de olduğu konukların açıklama ve analizleriyle Türkiye ’nin kararı, 16 Nisan Pazar günü canlı yayınla FOX ’ta.

KANAL D 2017 HALK OYLAMASI ÖZEL YAYINI

Kanal D ’nin 2017 Referandum Özel Yayını saat 18.00 ’de başlayacak. Kanal D Anchorman ’i Ahmet Hakan ’ın yorumları, Muhakkak Çapa ’nın rakamlarla tahlil yapacağı Halk Oylamasi Özel, Kanal D ekranlarında olacak. Halk Oylamasi Özel Yayını ’nda fazla sayıda isim seçim sonuçlarını yorumlayacak. Kanal D Referandum Özel, 16 Nisan Pazar saat 18.00 ’de..

CNN TÜRK TÜRKİYE ’NİN KARARI REFERANDUM YAYIN AKIŞI

Cnn Türk 16 Nisan Pazar 2017 Anayasa Referandumu için gün boyu özel yayınlama yapacak.

Türkiye ’nin Kararı” özel yayınını Erdoğan Aktaş, Nevşin Mengü ve Ahu Özyurt sunacak. Bölge bölge sonuçlar, il, il canlı bağlantılarla ekrana taşınacak. Dakika dakika halk oylaması sonucu, anlaşılır grafikler, Türkiye ’nin her noktasından tecrübeli muhabirler ve uzman konuklarla CNN TÜRK ’ün “Türkiye ’nin Kararı” özel yayınında ekrana gelecek.

Erdoğan Aktaş ve Nevşin Mengü “Türkiye ’nin Kararı” özel yayınında birincil sonuçları gazeteciler Abdülkadir Selvi, Murat Yetkin, Fatih Çekirge, Deniz Zeyrek, Taha Akyol ve ANAR Araştırma Şirketi Başkanı İbrahim Uslu ile değerlendirecek. Referandum gecesi Ahu Özyurt ise, akademisyenler ve medyanın önde gelen isimleriyle referandum sonuçlarını CNN TÜRK ’te tartışmaya açacak. “Türkiye ’nin Kararı” özel yayını 16 Nisan 2017 Pazar günü gün boyu CNN TÜRK ’te.

NTV TÜZÜK REFERANDUM 2017 ÖZEL YAYINI

NTV ’de saat 16.00 ’da başlayacak özel refandum yayını sabaha kadar sürecek. Muhabirler ayrı illerin halk oylaması atmosferini ekranlarınıza getirecek. Sonuçlar kısa sürede NTV ekranlarına yansıyacak. Uzman konuklar da sonuçları stüdyoda değerlendirecek. Oğuz Haksever ve NTV spikerlerinin sunumlarıyla Türkiye ’nin farklı alanlara yönlendirilmiş noktalarından muhabirlerden canlı yayınlar da yapılacak.

NTV 2017 Referandum Özel Yayını ’nı Oğuz Haksever, Erhan Ertürk, Sembol Fıstıkoğlu, Buket Açık Fikirli, Burcu Kaya, Arzu Yurt sunacak. Avni Özgürel, Faruk Acar, İsmet Berkan, Ali Şeffaf, Hasan Basri Yalçın, Mehmet Barlas, Mehmet Tezkan, Nagihan Alçı ise tercih sonuçlarını yorumlayacak.

ATV A HABER HALK OYLAMASI 2017 YAYINI

ATV, A Haber ve A News 16 Nisan 2017 Pazar günü referandumda iki taraflı yayın yapacak. Cem Öğretir ve Salih Nayman ’ın moderatörlüğünde Referandum Türkiye ’nin Seçimi 2017 Özel Yayını saat 17.00 ’de başlayacak. Adil Gür ve 600 kişilik ekibiyle sandıklardan birincil sonuçları açıklayacak.

STAR TV HALK OYLAMASI YAYINI

Nazlı Çelik ’in sunacağı Referandum 2017 özel yayını Pazar akşamı 18.00 ’den itibaren canlı yayınla Star ’da. An an çabuk ve detaylı sonuçlar, özel grafikler ve kritik yorumlar, Nazlı Çelik ile halk oylaması akşamında ekrana gelecek.

Eski Meclis Başkanı Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Ak Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, MHP ’li siyasiler ve Araştırmacı Hakan Bayrakçı gece baştan başa halk oylaması sonuçlarını yorumlayacak.

HABERTÜRK

Habertürk TV Veyis Ateş yönetiminde referandum özel yayını yapacak. Sabahtan saatlerine kadar sürecek yayında canlı bağlantılar ve stüdyo konuklarıyla tercih sonuçları yorumlanacak.