4N1K dizisinin oyuncusu Cihan Şimşek, setten sete koşuyor!

4N1K dizisinin oyuncusu Cihan Şimşek, setten sete koşuyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Çocukluğundan bu yandan çoğu başarılı projede rol bölge ve son dönemde de 4N1K dizisiyle yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu Âlem Şimşek, setten sete koşuyor.

Dizide canlandırdığı Sinan karakteriyle genç kızların sevgilisi haline gelen Şimşek, dizinin sezon finali yapmasıyla birlikte ara vermeden kendini sinema setinde buldu.

Juli Sanat yapımcılığında art arda 2 filmde rol alan genç oyuncu, Halil İbrahim Kurum ile rol aldığı “Başımız Belada” filminden daha sonra derhal de Toygan Avanoğlu, Müge Boz ve Alper Saldırgan ile başrolü paylaştığı komedi filmi “Geçmiş Olsun”un çekimlerini tamamladı. Yönetmenliğini Hasan Doğan ’ın yaptığı filmlerden “Başımız Belada”nın yaz aylarında FOX ’ta ekrana geleceği, “Geçmiş Olsun”un ise 28 Haziran ’da vizyona gireceği öğrenildi.

İzleyicilerle beyazperdede buluşacak olmanın heyecanını yaşamış genç oyuncu, mutluluğunu “Becerikli ve eğlenceli senaryolar içinde yer almak benim için çok keyifliydi. İzleyicileri şaşırtacak karakterler canlandırmayı seviyorum. Önümüzdeki günlerde ise bir sinema filmine daha başlıyorum ve çoktan çok heyecanlıyım.” sözleriyle açıklama etti.

Cihan Şimşek ’in çekimlerini Ocak ayında tamamladığı ve başrolü Toygan Avanoğlu ile paylaştığı Hasan Doğan yönetmenliğindeki “Sabahlar Olmasın” filmi ise yaz aylarında FOX ’ta izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.