Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı ’nın düğünü dünya starları gibi olacak

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı ’nın düğünü dünya starları gibi olacak

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı, sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Mutlu birlikteliklerini nikah ile taçlandıracak olan çift, dünya starlarının uğran yeri olan Cannes ’da ve St. Tropez ’de düğün yeri bakıyor.

Bettina Machler, önceki gün Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile Cote d ’azur bölgesine gidip onlara nikah mekanı gösterdi. Leonardo Di Caprio, Paris Hilton ve Beyonce ’nin de sık sık gidilen yer yeri olan Cannes ’daki La Guerite ’ye hayran kalan Ilıcalı ve Subaşı, St. Tropez ’e de geçip nikah için yer baktı.

Düğün ve davet organizasyonu yapan Bettina Machler ile Candan Varnalı, herkesi şaşırtıp 10 yıllık ortaklıklarını bitirmişti. Defne Kocabıyık-Cenk Narter ’in Amalfi ’deki düğünü de son işleri olmuştu. Ortakların bir zaman dinlenip sonradan tek başlarına bambaşka işler yapacakları konuşuluyordu. Fakat görünen o oysa; Bettina Machler, nikah- davet işine kimsesiz devam edecek! Çünkü öğrenildiğine tarafından izdivaç hazırlığı yapan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, Machler ’in kapısını çalmış. Hatta birlikte Fransa ’da Cote d ’Azur bölgesine düğün mekanı bakmaya gitmişler. Bettina Machler ile Samimiyetle Varnalı ’nın samimi ayrıldıklarını sanıyorduk fakat işin rengi diğer galiba. Baksanıza Bettina Hanım kimsesiz düğün işi almaya başlamış bile.