Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı ’nın tanışma hikayesi çok özel

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı ’nın tanışma hikayesi çok özel

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Şeyma Subaşı modacı kimliğine karşın Acun Ilıcalı ile aşkıyla ünlü oldu. Acun ile evliliğe hazırlanan Şubaşı hakkında merak edilenleri anlattı.

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı, verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlatırken “Gece 3 ’te Acun ’a ‘doğuruyorum ’ diye mesaj attım” dedi.

Eylül ayında Acun Ilıcalı ile dünyaevine girmeye hazırlanan Şeyma Subaşı uzun süren ilişkisiyle ilgili ilk olarak konuştu.

Hürriyet gazetesine verdiği röportajda 3 gün 3 gece düğün yapacağını belirten Şeyma Subaşı, doğum hikayesini anlatırken şu ifadeleri kullandı: “Doğumda Acun yoktu. Ben annemle Miami ’de evdeydim. Annem örgü örüyordu. Acun ’la telefonla konuşup kapattık. O da PlayStation oynadıktan sonradan uyumuş. Aramızda 6-7 saat ayrım var. Tuvalete gittim ve ‘Anne ben galiba doğuruyorum ’ diye seslendim. Sonra teyzeme telefon açtım. Teyzem de Miami ’ye 45 dakika uzaklıkta. Anında gelip bizi aldı. Gece 03.00 gibi mesaj attım Acun ’a, ‘Doğuruyorum ’ diye.”