Acun Ilıcalı ’nın akrabasına büyük kıyağı

Acun Ilıcalı ’nın akrabasına büyük kıyağı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Türkiye ’nin bir numaralı televizyoncusu olarak gösterilen Acun Ilıcalı, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” programını 29 Ekim ’de Erzurum ’da yapacak. Acun Ilıcalı, AK Parti ’den Erzurum milletvekili adayı olan amcası Prof. Mustafa Ilıcalı ’veya takviye olacak.

Kazım Karabekir Spor Salonu ’ndaki “Kabiliyet Sizsiniz Türkiye” programı iki birim halinde yapılacak. Birincil bölümü 15.00 ’da başlayacak program için Çat, Hınıs, İspir, Karayazı, Köprüköy, Oltu, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere ve Olur ilçelerinden bedava servis kaldırılacak. Programın ikinci bölümü ise Saat 19.30 ’da başlayacak ve Yakutiye, Aziziye, Pasinler, Palandöken, Horasan, Aşkale ve Narman ilçelerinden ulaşım tekrar bedava sağlanacak.

Erzurum Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla yapılacak “Yetenek Sizsiniz Türkiye” için hazırlıklar sürerken, jüri üyelerinin de bütün kadro Erzurum ’da olacağı açıklama edildi. Meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı ’nın AK Parti ’den 2. sıra adayı olan amcası Mustafa Ilıcalı ’ya takviye için bir zaman Erzurum ’da kalacağı öğrenildi.