Adem Kılıççı ’nın performansı göz doldurdu

Adem Kılıççı ’nın performansı göz doldurdu

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Adem Kılıççı kimdir? Performansı göz doldurdu
Survivor ’da Adem Kılıççı, birleşme partisinde söylediği türkülerle büyük alkış aldı. Peki, Adem Kılıççı kimdir?

Survivor ’da dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler birleşme partisinde buluştu ve felekten bir gece yaşadılar. Şarkı yarışması ise geceye damga vurdu. Adem ’in ise seslendirdiği türküler seyirciden büyük alkış alırken bununla birlikte duygu batmış anlar yaşattı. Mustafa Filika, Adem ’e övgüler yağdırırken balarılı yarışan ile Acun aralarında samimi eğlenceli diyaloglar yaşandı.

ADEM KILIÇÇI KİMDİR?

Adem Kılıççı, Türk boksör. İstanbul ’daki Fenerbahçe Boks Şubesi ’nin üyesidir. Antalya ’da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası ’nda gümüş madalya aldı. Şikago ’nun konut sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Acemi Boks Şampiyonası ’nda bronz madalya elde etti. İstanbul ’daki Fenerbahçe Boks Şubesi ’nin üyesidir.
Antalya ’da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası ’nda gümüş madalya aldı. Şikago ’nun konut sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası ’nda bronz madalya elde etti.
2008 Yaz Olimpiyatları kapsamında 10 Ağustos günü 69 kiloda birincil turda İngiliz Billy Joe Saunders ’a sayıyla yenilerek elendi. Ilk raundu 2-0, 2. raundu 6-1 ve 3 ’üncü raundu da 11-2 geride tamamlayan Kılıççı, müsabakadan da 14-3 yenik ayrıldı. 2012 Londra Olimpiyat Oyunları ’nda da Türkiye namına ter döktü.