Adem Kılıççı, Survivor ’da şampiyonluğu SMS oylarıyla kaybetti

Adem Kılıççı, Survivor ’da şampiyonluğu SMS oylarıyla kaybetti

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Adem Kılıççı, Survivor ’da şampiyonluğu SMS oylarıyla kaybetti

Survivor 2017 ’nin en renkli isimlerinden birisi de Adem Kılıççı idi… Sabriye ile yakınlığı bir ara aşk mı yaşıyorlar sorusunu akıllara getirdi lakin sonradan birbirlerinden uzaklaşarak bu iddiaları çürüttü.

Adem Kılıççı, Kıbrıs ’taki Survivor finallerine şampiyonluk için gitti lakin SMS oylaması sonucu birinciliği Ogeday ’a kaptırdı.

Adem yaptığı açıklamada ise mutlu olduğunu söyledi…

“Gelirken Survivor ’a iki hayalim vardı. Ilk hayalim burda olmaktı. İkinci hayalimse şampiyon olmaktı. Her şeyden önce burada reel Adem ’i yansıtmak istedim. Aileme, sevenlerime layık olmaya çalıştım. Savaşcı ruhum var. Yaptığım işte savaşcı hatırlatan bir meslek. Temas sporu yapıyorum. Boksörüm. Takriben 20 yıla dek ülkemin bayrağını dalgalandırdım. Bugün burdayım ve 20 yılda yaptığım şeylerim mükafatını alıyorum. Gerçekte birilerin kalbini kazanmışım. Aileme bu duyguyu yaşattığım için çok mutluyum. Karar ne olursa olsun. Hakketmişim ancak buradayım. Cümbür Cemaat için hayırlısını diliyorum.”

Adem ’in SMS oylaması öncesi söylediği bu sözlerin ardından şampiyonun Ogeday olduğu açıklandı… Adem, finalde kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.