Afili Aşk 12 Haziran Çarşamba 1. bölüm fragmanı yayınlandı!

Afili Aşk 12 Haziran Çarşamba 1. bölüm fragmanı yayınlandı!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Afili Aşk dizisi Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor… 12 Haziran Çarşamba günü ilk bölümünü izleyeceğimiz 1. bölümden 2. fragman yayınlandı. Fragmanda neler var? Kerem, Ayşe ’nin kalbini çalabilecek mi? İkiliyi bundan daha sonra neler bekliyor? Yaz aylarına damga vuracak “Afili Aşk”ın başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul paylaşırken, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstleniyor.

Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem ’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı “Afili Aşk”, 12 Haziran Çarşamba 20.00 ’de Kanal D ’de başlıyor! Videodan Afili Aşk 1. bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Kerem, İstanbul ’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Marifetli zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir başlangıç – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir fakat babası Muhsin ’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde emekçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde soluk, nahoş bir yaşam yaşayan zeki, hoş ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk ’e bir lahza önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi iyi kalpli bir semt kızıyken keza ailesi, ayrıca de aşk hayatından darbe üstüne darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk olarak kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük faktör olan Kerem, aynı zamanda Ayşe ’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur oysa bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

Yapım: ARC Film
Yapımcı: Fatih Enes Ömeroğlu
Yönetmen: Serdar Gözelekli
Süreklilik: Barıştırma Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu
Görüntü Yönetmeni: Tahir Canlı
Sanat Yönetmeni: Tolga Coşkuntuna
Müzik: Aslı Demirer, Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal

Oyuncular: Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse)