Ahmet Kural ile Murat Cemcir ’den maganda kurbanına ziyaret

Ahmet Kural ile Murat Cemcir ’den maganda kurbanına ziyaret

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Maganda kurbanına ziyaret
Ahmet Kural ve Murat Cemcir, geçtiğimiz yıl bir magandanın tabancasından meydana çıkan kurşunla felç olan lise öğrencisi Ahmet Emre Çavuş ’u ziyaret etti

‘Enstrüman Çengi İkimiz ’ filminin başrol oyuncuları Ahmet Kaide ve Murat Cemcir, Gazi Mahallesi ’nde 2 Ağustos 2015 tarihinde arkadaşlarıyla yolda yürürken bir magandanın tabancasından meydana çıkan kurşunla omuriliği zedelenerek felç olan lise öğrencisi Ahmet Emre Çavuş ’u ziyaret etti. İkili, Çavuş ’a moral vermeye çalışırken yakında ‘Kardeş Payı ’ dizisinin oyuncularıyla yeniden geleceklerini söyledi. Çocuklarını yaşatabilmek için mücadele ederken işsiz kalan anne Zeynep ve yıllık 190 bin TL tutan fizik tedavi giderlerini karşılayamaz ayla gelen baba Bülent ’le görüşen oyuncular, önümüzdeki hafta ameliyata girecek Çavuş ’un sağlık hakkında bilgi aldı.

Tekrar ziyaret sözü

Beşiktaş taraftarı olan Çavuş, ikilinin imzaladıkları BJK formasıyla kendisini ziyarete geldiğini görünce şoke oldu. Liseli gençle sohbet eden Kaide ve Cemcir, Çavuş ’a ameliyattan daha sonra başrolünü oynadıkları ‘Kardeş Payı ’ dizisinin oyuncularıyla ziyarete geleceklerine dair söz verdi. Oyuncular, sıhhat durumunun biraz daha düzelmesi halinde Çavuş ’u film setinde evsahipliği yapmak istediklerini de söyledi.