Ahmet Saraçoğlu, Benim Tatlı Yalanım dizisi için iddialı konuştu: Yazın en tatlı dizisine hazır olun!

Ahmet Saraçoğlu, Benim Tatlı Yalanım dizisi için iddialı konuştu: Yazın en tatlı dizisine hazır olun!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

O3 Medya imzalı, başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer ’in paylaştığı Star ’ın yeni dizisi ‘Benim Tatlı Yalanım ’ın oyuncularından Ahmet Saraçoğlu rolünü anlattı.

Üç çocuğuna hem başlıca keza de baba olan Şevket karakterini canlandıran Ahmet Saraçoğlu ‘Herkesin ailece izleyebileceği gizli, samimi ve tatlı bir öykü anlatıyoruz ’ dedi.

13 Haziran ’da izleyici ile buluşmak için gün sayan ‘Benim Tatlı Yalanım ’ dizisinde Suna (Aslı Bekiroğlu), Rafet (Sadi Celil Cengiz) ve Saniye (Aslı İnandık) ’nin fedakar babası Şevket, aile yadigarı kahvehaneyi işletmektedir.

Babacan yapısı sebebiyle o yalnızca çocuklarının yok mahallelinin de babasıdır. Canlandırdığı Şevket Baba ’nın kadirşinaz, hakkaniyetli ve yalancıktan dehşet eden bir adam olduğunu söyleyen Ahmet Saraçoğlu, ‘İzleyici unutulmaya yüz tutmuş ahilik geleneğini ve yardımsever esnaflığı Şevket Baba ile yeniden hatırlayacak ’ dedi.

Yönetmenliğini Barıştırma Erçetin ve Kâinat Vural ’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı ve Murat Taşkent ’in kaleme aldığı “Benim Tatlı Yalanım”, dizisi rahat hikayesi ile kalbinizi fethedecek.