Aleyna Tilki, Demet Akalın ’ı kraliçe ilan etti!

Aleyna Tilki, Demet Akalın ’ı kraliçe ilan etti!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Murat Kepez ’in yönetmenliğini yaptığı “Kolonya Cumhuriyeti” BKM ’de gala yaptı. Galaya ünlüler akın etti.

Beşiktaş Kültür Merkezi ’nde (BKM) gerçekleşen galaya ünlüler akın etti. İrem Sak, Metin Keçeci, Aleyna Tilki, Emrah Karaduman, Tuvana Türkay, Ali Sunal, Murat Cemcir gibi isimler kırmızı halıda doruk gösterdi.

İrem Sak, “biz azıcık ailevi bir şart olduğu için, 2. Yönetmen abim olduğu için bütün aile ilk olarak geldik. Fragmanı izledim çok iyi bir şey bekliyorum” dedi ve son zamanlarda Didem Soydan ’la birlikte hakkında meydana çıkan haberlere şu şekilde açıklık getirdi.

HABERLERİ YALANLADI!

“Biz gerekli açıklamayı yaptık, fotoğraf paylaştık o kadar bir şey değil diye. Ama yalan haberler çıkıyor yapacak bir şey yok”

Aleyna Tilki Emrah Karaduman ikilisi de galaya katılanlar arasındaydı.

“TÜRKAN ŞORAY KURALLARIM OLABİLİR”

Genç şarkıcı, oyunculuk teklifleri aldığını lakin acilen önceliği müzik kariyeri olduğunu belirterek şunları söyledi.

“Tiyatro eğitimi aldım, zevkli ve eğlenceli bir şey fakat iddiam yok. Fazla öneri geldi içime sinen bir şey olursa kabul etmek isterim. Önce bir şey de iyi almak istiyorum, daha sonra yandallar.” Dedi ve ekledi “olursa Türkan Şoray kurallarım olabilir”

DEMET AKALIN ’I KRALİÇE BILDIRI ETTİ!

Princess tacıyla uyarı çeken Aleyna Tilki, “Demet Akalın ’ı fazla beğeniyorum. Kraliçelerimiz fazla var. Ajda Pekkan mesela…” dedi.

Ve son olarak Karaduman ’la hakkında meydana çıkan aşk iddialarına, “Jurnal hayatta yanındayım o da benim yanımda. anlaşıyoruz” şeklinde cevap verdi.

“İÇİMDE HAMİNNE VAR!”

Tuvana Türkay siyahlara bürünmüş halde yine görüntülendi. Galalarda çoğunlukla siyahtan yana tercihini kullanan oyuncu, şu sözleriyle şaşırttı.

“Siyahın asaleti var ve içimdeki Haminne ’den kurtulamıyorum.”

öte yandan ‘Kolonya Cumhuriyeti ’nin oyuncuları basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak eğlenceli bir galaya eşlik ettiler