Ali Sunal ’ın sunumuyla Bir Sorun Mu Var? artık haftada iki gün yayınlanacak!

Ali Sunal ’ın sunumuyla Bir Sorun Mu Var? artık haftada iki gün yayınlanacak!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bir Sorun Mu Var? bundan böyle haftada iki gün yayınlanacak!

İki gün üst üste müsabaka heyecanına var mısınız?

Yapımcılığını BKM ’nin üstlendiği, ekranların takdire değer ismi Ali Sunal ’ın sunumuyla gerçekleşen ve büyük beğeni toplayan “Bir Sorun Mu Var?” daha fazla kazandırmak için bundan böyle haftada iki gün ekrana gelecek. Sıra dışı ve özgün formatı ile alaka odağı olan “Bir Sorun mu Var?” her çarşamba ve her perşembe saat 20.00 ’de Show TV ekranlarında.

Alışıldık veri yarışmaların dıştan formatı ve Ali Sunal ’ın renkli sunumu ile herkesin yeni fenomen programı olan müsabaka, yarışmacıların, müsabaka boyunca hiçbir soruya içten cevap veremeyeni bulması üstüne dayanıyor. Yarışmacının 500.000TL ’lik büyük ödülü alması için yapması gereken artist başından öğrenciye, avukattan pazarcıya farklı alanlara yönlendirilmiş mesleklerden oluşan on karakter gruptan kimin bilemeyeceğini kavramak! Yarışmacı, 10 ’lar diye adlandırılan gruptan 11 sorudan 7 ’sine yanlış yanıt verecek kişiyi bulmaya çalışacak. Final heyecanında ise tek bir dürüst soru ile 500.000 TL kazanma şansı olacak.

“Bir Sorun Mu Var?” alışıldık data yarışmaların açık havada formatı ve Ali Sunal ’ın renkli sunumu ile her çarşamba ve perşembe saat 20.00 ’de Show TV ’de.