Alkışlar Sedef Avcı ve eşi Kıvanç Kasabalı ’ya gidiyor

Alkışlar Sedef Avcı ve eşi Kıvanç Kasabalı ’ya gidiyor

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

‘İyilik Kampı ’nda
Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı, Kuzguncuk Bostanı ’nda düzenlenen ‘İyilik Kampı ’na oğulları Can ’la katılarak yardım verdi

Kuzguncuk, Üsküdar Belediyesi ’nin desteklediği, ‘Mutlu Şehir Anneleri ’ ve ‘İyi ki Üsküdar Var Platformu ’nun iş birliğinde hayata geçirilen ‘İyilik Kampı ’na konut sahipliği yaptı. Cumartesi günü gerçekleştirilen etkinliğe oyuncu Sedef Avcı, eşi Kıvanç Kasabalı ve oğlu Can ’la destek verdi. Güler yüzüyle dikkatleri üstüne çeken Avcı, geçtiğimiz sene yoğun tempoda çalıştığını, bu sezon ise demin bir projeyle anlaşmadığını söyleyerek, fırsat buldukça sosyal sorumluluk projelerine destek vermekten mutlu olduğunun altını çizdi.

Büyük bir katılımın olduğu etkinlikte çocuklarıyla eğlenceli anlar yaşamış çift, standları tek tek dolaştı. Avcı, “Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği ’nin standını ve Bakırköy Kadın Kapalı hapishane ’nde yatanların el emeği ürünlerinin yer aldığı standları görünce fazla duygulandım. Can fazla küçük ve burada olanları anlamıyor lakin yardıma ihtiyacı olan çocuklarla vakit geçirdiği zaman hayattan bir sürü şey öğreneceğini düşünüyorum.

O yüzden de sosyal yükümlülük projelerine elimizden geldiğince ailece katılmaya çalışıyoruz” diye konuştu.