Almeda Abazi, doğumdan 20 dakika önce çekilen o fotoğrafıyla çok şaşırttı!

Almeda Abazi, doğumdan 20 dakika önce çekilen o fotoğrafıyla çok şaşırttı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Doğum sırasında eşinin yanından ayrılmayan Tolgahan Sayışman, hastane çıkışında, annelere ve eşine bir defa daha hayranlıkla ve saygıyla baktığını söylemişti.

Sezeryan doğum yerine normal doğumu tercih eden Almeda Abazi, bu süreç her tarafında yaşadıklarını anlatarak, doğumda yanından ayrılmayan doktoruna, annesine ve eşine teşekkür etti.

Almeda Abazi, doğumdan 15-20 dk öncesine ait fotoğraflarını ilk olarak instagram sayfasından yayınlayarak çok şaşırttı.

Abazi ’nin, yaşadığı sancıya karşın gülümsediği fotoğraf ve yüzündeki huzurlu ifadenin de bir açıklaması var natürel…

Bakın Almeda Abazi, o anları nasıl anlatıyor?

Benim dunyalar guzeli doktorum, 9 ay baştan başa guleryuzlu iyi kalbi ve bilgisi ile bana guc veren, ne zaman ihtiyacim olduysa bu 9 ay icinde yanimda olan (tipki kardesim Aris ’in dogumunda Annemin yaninda oldugun gibi) @dr.banuciftci ye cok tesekkur ederim iyi ama tanimisiz seni, seni cok seviyorum🤗❤️ Bebegime kavusmadan 15 yada 20 dk once cekilmis bir fotograf. Bakmayin boyle gulumsedigime, agrilarin arasinda cekilmis bir fotograf 🙂 megerse dogum sancilarin birkac saniyelik arasi da varmis boylece insan vucudu bir parca dinleniyormus… Allah ’in buyuklugunu ve merhametini bir kez daha gordum,yasadim hayranlikla!
Allah ’in izni ile ❤️ herzaman yanimda olan canim annem @albanavs ❤️, canim esim @tsayisman ❤️ canim doktorum @dr.banuciftci ❤️ ve butun ailemin destegi ile tum zorluklarin ustesinden gelebildim ve kucuk kaplacigim🐯,hayatimin manasi biricik ogluma kavustum..
Efehan ’ima❤️