Almeda Abazi, oğlu Efehan ’ın 1 aylık halini paylaştı!

Almeda Abazi, oğlu Efehan ’ın 1 aylık halini paylaştı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü oyuncu Zuhal Topal, son dönemde Fox TV ekranında yayınlanan yemek programı ile dikkat çekmekte.

Eşi Korhan Saygıner ile birlikte havuz kenarından pozunu paylaşan Zuhal Topal, eşinin arkasına gizlenerek yaklaşık olarak kıyafetini gizlemeye mücadele harcadı. Topal-Saygıner çifti kızları ile birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ’nin güzide şehri Girne ’yi seçim etti.

Zuhal Topal, “Tatil başladı” diyerek paylaştığı pozuna fazla sayıda beğeni yapıldı.

Zuhal Topal ’la Sofrada programının 10 Haziran Pazartesi günü ekrana geleceği biliniyor. Görünürde program stok bölümler ile yola devam edecek.

Zuhal Topal, yeni sezonda programında büyük yenilikler olacağını, yurt dışına çıkabileceklerini, hem ödül konusunda da büyük bir sürpriz yapılacağını belirtmişti.

İşte Zuhal Topal ’ın tatil pozu:

Tatil başladı🤩👻🧿 #maşallah #yazgeldi #tatil #summertime #happy #onlygoodvibes #mylove

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul ’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu ilk kez almak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç dekorasyon bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk ’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv ’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve değişik organizasyonlarda yer aldı, çoğu tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı şahsiyet ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV ’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında fena bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Anlatmak Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; insanlar ve jüri göre birinciliği adalet etmiştir.

Esra Erol ’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına değin Star TV ’de yayınlanan “Zuhal Topal ’la Evlilik” adlı izdivaç programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT ’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1 ’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D ’de yayınlanan “Galip Gelmek İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D ’de hafta içi her gün saat 13.30 ’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde dek Fox TV ’de izdivaç programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV ’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.