Ankaralı Namık ’ın ölümüyle ilgili şoke eden iddia

Ankaralı Namık ’ın ölümüyle ilgili şoke eden iddia

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

7 ’nci kattaki evinin balkonundan düşüp yaşamını yitiren “Ankaralı Namık” lakaplı şarkıcı Namık Şanslı ’yla ilgili şok iddia…

Namık ’ın bonzai hapı içtikten sonra eşine “Havuz fazla hoş. Yüzeceğim” diyerek kendini boşluğa bıraktığı bahis edildi.

Sabah ’ın haberine kadar arabada 5 Evde 15, “İstanbul Hovardası” ve “Rahat Geldi Sana Ankara” gibi eğlenceli şarkılarıyla ünlenen Ankaralı Namık ’ın ölümüyle ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Asıl ismi Namık Şanslı olan şarkıcının iki bonzai hapı içtikten sonra 7 ’nci kattaki evinin balkonuna çıkarak eşine “Nebahat görüyor musun havuz ne kadar hoş. Ben birazcık yüzeceğim” dediği, gerisinde kendisini boşluğa bıraktığı öne sürüldü. Ölüm nedeninin kesin olarak belirlenmesi için kan ve idrar örneği alınan Uğurlu 3 yıl önce de uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınmıştı.

BAHÇEYİ HAVUZ GİBİ Mİ GÖRDÜ?

Yakınlarından edinilen bilgiye göre, meşhur şarkıcı Namık Uğurlu, önceki akşam dışında arkadaşları ile vakit geçirdikten sonradan saat 21.00 sıralarında, Ankara Keçiören Şenyuva Mahallesi Seyhan Caddesi 15/C Blok ’taki evine geldi.

Maddi sıkıntılar sebebiyle morali bozuk olan Şanslı, eşine “hava elde etmek istiyorum” diyerek doğrudan doğruya 7 ’nci kattaki evlerinin balkona geçti. Eşi Nebahat Şanslı da “çocukları uyutup ben de yanında geliyorum” dedi.

İddiaya göre, bir zaman daha sonra Ankaralı Namık, eşine, “Nebahat görüyor musun, havuz ne değin güzel. Su çok temiz. Ben biraz yüzeceğim. Hadi atlayalım” diyerek kendisini balkondan boşluğa bıraktı. Toprak zemine çakılan Uğurlu, kaldırıldığı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde hayatını kaybetti.

Sitenin bahçesini havuz gibi görüp atladığı iddia edilen şarkıcının eve gelmeden önce bonzai adlı uyuşturucu haptan iki tane içtiği öne sürüldü. Ölüm nedeninin kesin olarak belirlenmesi için kan ve idrar örneği alınan Uğurlu, 3 sene önce de otomobilinin torpido gözünde ele geçirilen 16 poşetteki 40 gram esrar sebebiyle gözaltına alınmıştı. Ankaralı Namık geçen ay da eşi Nebahat Şanslı ile birlikte memleketi Çankırı ’nın Şabanözü ilçesinde trafik kazası geçirmişti. Eşi Nebahat Uğurlu ’nun direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada Ankaralı Namık omurgasında oluşan kırıklar sebebiyle ameliyata alınmıştı.

Sabah