Arka Sokaklar 10. sezonu ile başlıyor!

Arka Sokaklar 10. sezonu ile başlıyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Arka Sokaklar 10. sezondan ilk fragman..İşte yeni oyuncular ve yayınlama tarihi

Rıza Baba ve ekibi 10. Sezon ’a hazır! Geçen sezon final yaparak ekrana veda eden Arka Sokaklar sürpriz bir kararla Kanal D ekranlarında tekrar başlıyor. Arka Sokaklar “10. Yıl”ında suçlarla mücadelesine kaldığı yerden devam edecek! Arka Sokaklar 377. Birim Cuma akşamı saat 21:00′de Kanal D ’de!

Yapımını Erler Film ’in üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz ’un yaptığı, başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Yüksek Dağ Korkmaz ’ın olduğu fenomen dizi Arkadaki Sokaklar Cuma akşamı yeni sezonuna bomba gibi başlıyor! Heyecanın ve dostluğun hiç bitmediği dizi “10. Yıl”ında Kanal D ’de suçlarla mücadelesine kaldığı yerden devam edecek!

ARKA SOKAKLAR 10. SEZON YENİ FRAGMANI

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube ’de tayin yapan “sivil” bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve değişik insan hikayeleriyle kesintisiz karşılaşmaktadır.

Zaman vakit gülümseten, ara sıra da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve “baba”lığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe ayrıca de hayata dair o kadar çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanına olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde defalarca birlikte ona yardım olup ayağa kaldıracaklar.

Arka Sokaklar 377. Bölüm Cuma akşamı saat 21:00′de Kanal D ’de!