Arka Sokaklar 31 Mayıs Cuma 520. bölümde Rıza baba ve ekibi pusuya düşüyor!

Arka Sokaklar 31 Mayıs Cuma 520. bölümde Rıza baba ve ekibi pusuya düşüyor!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Arka Sokaklar dizisinin 520. bölümü 31 Mayıs Cuma günü ekranda olacak. Arka Sokaklar dizisinde Rıza ve takım pusuya düşüyor! Bir bayan cinayetini çözmeye çalışan ekip ipucu yakalar. Olayın peşine düşerler. Videodan 520. bölümden birincil görüntüleri izleyebilirsiniz.

Öte yanlamasına Hüsnü, ilk kez Mesut edinmek üzere ekipteki herkesin alay konusu olur. Çünkü oğlunu okula götüren Hüsnü tatsız bir tesadüf sonucu başka bir velinin markajı altına girer. Özellikle Hüsnü ’ye evli olup olmadığını soran kadın başına bela açar. Zira yanlışlıkla çekilen bir fotoğraf gazete sayfalarına düşer. Kadının eski kocası bu duruma sinirlenir. 

Ekip ise ardındaki oldukları bir işin artık sonuna gelmiştir. Rıza ekibiyle birlikte büyük bir işlem düzenler. Ama operasyon esnasında başlarına gelenler hiç iç açıcı değildir. Patlama olur ve takım dikkatsiz avlanır. Olayın bir uyarı olduğunu öğrenen Rıza ne yapacak?

Arkadaki Sokaklar yeni bölümüyle Cuma saat 20.00 ’da Kanal D ’de!

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Program Metni Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Yüksek Dağ Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Arzu Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Ipekli Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ülkü), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uysal (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)