Asena Atalay ’a mahkemeden red! Caner Erkin rahat bir nefes aldı

Asena Atalay ’a mahkemeden red! Caner Erkin rahat bir nefes aldı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Asena Atalay ’ın önlem talebi reddedildi

Anlaşmalı olarak boşanan Caner Erkin ve Asena Atalay arasında sular durulmuyor. Caner Erkin, boşanma sonrası bambaşka sebeplerle mahkemelik olduğu Asena Atalay hakkında sessizliğini bir kez daha bozdu. Meşhur futbolcu bu kere avukatı yoluyla konuştu.

Asena Atalay, eski eşi Caner Erkin ’e oğulları Çınar ’ın eğitim, sıhhat ve tatil giderlerini karşılamadığı iddiasıyla 461 bin TL ’lik icra takibi başlatmıştı.

Asena Atalay, bu davanın yankıları sürerken, Caner Erkin ’in izdivaç birliği içinde edindiği malların paylaşımı için bir kez daha mahkemeye başvurdu. Keza eski eşinin bütün mal varlığına önlem konulmasını talep etti.

Davaların Atalay ’ın lehine sonuçlandığı yönündeki haberler aleyhinde bu defa Caner Erkin avukatı aracılığıyla suskunluğunu bozdu.

Caner Erkin ’in avukatı Emrah Pamuk şunları söyledi:

“DAVA SONUÇLANMADI”

”7 Nisan ’daki mahkeme ardından Asena Atalay ’ın yarı Caner Erkin aleyhine açmış olduğu tüm davalarda haklı göründüğü ve davaları kazandığı şeklinde haberler çıkmıştır. Laf konusu dava demin sonuçlanmadığı gibi Asena Atalay ’ın Caner Erkin ’in BJK kulübündeki ve bankalardaki alacaklarına önlem uygulanması talebi reddedilmiştir. Bir diğer konu Asena Atalay ’ın oturduğu evden çıkartılması. Bu, Caner Erkin ’in kiraları ödemediği için evden tahliye ediliyormuş gibi basında yer almıştır. Fakat Caner Erkin, mecburi olmamasına karşın tüm kiralarını ödemiştir. Kira sözleşmesinin bitmesinden dolayı mal sahibi terhis işlemlerini başlatmıştır.”