Aslı Enver, İstanbullu Gelin’in setinden son fotoğrafları paylaştı…

Aslı Enver, İstanbullu Gelin’in setinden son fotoğrafları paylaştı…

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Fox TV’de Salı akşamları yayınlanan ve bu hafta sezon finali yapan Bayan dizisinin oyuncuları, İspanyol basını için mülâkat verdi.

İspanya’nın en büyük medya kuruluşlarından Atresmedia TV Grubu’nun “Kadın” dizisini satın almasının ardından İstanbul’a gelen İspanyol basını, dizi oyuncuları ile sette röportajlar gerçekleştirdi.

Salı günleri FOX’ta izleyiciyle buluşan ve başladığı günden bu yanlamasına büyük alkış toplayan “Bayan” dizisi, İspanya’nın büyük medya kuruluşlarından biri olan Atresmedia TV Grubu’na satıldı. Türkiye’de reyting rekorları kıran dizi yeni sezonda İspanya’da yayına girecek.

Geçtiğimiz hafta İspanyol Atresmedia TV kanalı ile birlikte İstanbul’a gelen ve arasında El Mundo, ABC gazetesi ve EFE haber merkezi gibi manâlı mecraların da bulunduğu İspanyol basın ekibi sette oyuncular ile tanışarak, keyifli röportajlar yaptı.

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerini paylaştığı, Şerif Erol, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Feyyaz Duman gibi başarılı isimlerin rol aldığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın satışını Calinos Entertainment’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Baskı’ün oturduğu ve senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı “Bayan” dizisi, Eylül ayında 3. sezonuyla bitmiş FOX ekranlarında olacak.