Asuman Krause, Star TV ’nin yeni gözdesi

Asuman Krause, Star TV ’nin yeni gözdesi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Big Brother Türkiye ’nin yayın tarihi belirli oldu..

Big Brother Türkiye yarışmasının Star TV ’de yayın tarihi kesin oldu.

Efsane şov Big Brother 28 Kasım Cumartesi Star ’da başlıyor. ‘Var mısın Yok musun ’, ‘Wipe Out ’, ‘Fear Factor ’, ‘Master Chef ’ gibi dünyanın en büyük televizyon markalarının yaratıcısı ve yapımcısı Endemol Shine ’ın, 120 ülkede, 320 sezondan pozitif yayınlanmış dev yapımı ‘Big Brother ’ artık Türkiye ’de. Big Brohtner Türkiye ’nin sunucusu ise Asuman Krause oldu.

TÜM ŞOVLARIN ÖNCÜSÜ
Yakında Star ’da ‘Big Brother Türkiye ’ adıyla yayınlanmaya başlayacak olan efsane program, bütün dünyada TV şovlarının miladı olarak kabul ediliyor.

BİR SOSYAL FENOMEN
100 gün baştan başa, eve dönüştürülmüş bir stüdyoda birlikte yaşayan, fiziki baskı gerektiren ve yeteneklerini yarıştırdıkarı oyunlardan başarıyla çıkmaya çalışan yarışmacılardan biri 100 günün sonunda büyük ödülün sahibi oluyor. Kuralların her an değiştiği, heyecanın zirvede olduğu program, bir TV şovundan çok bir sosyal yaşam fenomeni.

AZ ÇATIŞMA, BOL DAVET
Dünyada yayınlanan taklitlerinin aksine, ‘Big Brother ’da öne meydana çıkan birinci kural, yarışmacıların birbirleriyle pozitif rekabet ve dayanışma içerisinde olmaları. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother ’ın, onlara verdiği, us sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına aleyhinde uğraş edecekler.

15 YILDIR ZİRVEDE
Yayınlandığı 120 ülke arasında bilhassa İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika ’da tekrar tekrar ‘En İyi Reality Gösteri ’ programı seçilen, bütün 15 yıldır Amerika ’da ‘en çok izlenen program ’ olarak birincilik tahtından inmeyen ‘Big Brother ’ öncelikle Türkiye ’de.

BIG BROTHER TÜRKİYE FRAGMAN