Ata Demirer sosyal medyadan nabız mı yokluyor? Paylaşımları dikkat çekti!

Ata Demirer sosyal medyadan nabız mı yokluyor? Paylaşımları dikkat çekti!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur Komedyen Ata Demirer ’in bir süredir instagram hesabını peşine düşüp takip edenler, muhabere bir durumu farkediyor.

Demirer, ayrı tiplemelerle Bozcaada ’dan videolar yayınlıyor. Yeni tiplemeler üstüne mi çalışıyor yoksa misafir etme olsun diye mi yapıyor bilinmez ama kendisini özleyen hayranları bu durumdan hayli memnun.

Ata Demirer ’in bir süredir eski filmlerinden de fotoğraflar paylaşması uyarı çekiyor. Olanlar Oldu, Organize İşler Sazan Sarmalı gibi filmlerdeki tiplemelerinde dağıtılmış kareler paylaşmakta.

Demirer, son olarak Hedefim Sensin filminden bir resim paylaştı. O filmde oynadığı Hasan karakterini fazla sevdiğini de belirtti.

Meşhur Komedyen ’in bir süredir eski filmlerine kesintisiz gönderme yaptığı bu paylaşımları, yeni bir proje için nabız yokladığı şeklinde yorumlanıyor. Takipçileri, Olanlar Olsun veya Hedefim Sensin filmlerinin 2.sini çekmesi yönünde yorumlar yapmaktalar.

Akla “Acaba Cet Demirer yeni bir proje için takipçilerinin minik yollu yorumlarını mı öğrenmek istiyor?” sorusunu sorduran bu paylaşımlara fazla sayıda beğeni ve yorum gelmekte.

Bakalım tahminlerdeki gibi Soy Demirer, sevilen bir filminin 2. versiyonunu mu sürüklemek için bu paylaşımları yapıyor? Bekleyip göreceğiz…

İşte Ata Demirer ’in son paylaşımı:

Sen de benim hayrımı gör Hasanım🎥 valla fazla sevdim seni #hedefimsensin Gökçeada ❤️ 2018