Avlu dizisinde büyük buluşma gerçekleşecek!

Avlu dizisinde büyük buluşma gerçekleşecek!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Avlu dizisinin Kudret ’i Nursel Köse ile dizinin yönetmeni Yüksel Aksu hayranlarla buluşuyor!

Son dönemde başarısıyla gündemden düşmeyen “Avlu” dizisinin ödüllü başrol oyuncularından Nursel Köse ile dizinin yönetmeni Yüksel Aksu, 26 Mayıs Pazar günü 12.00 ’de Beykoz Ayakkabı ’da bulunan Famelog Academy ’nin ücretsiz olarak düzenlediği Pazar Sohbetleri ’ne misafir oluyor. Ekrandaki başarısının yanı sıra “Yaşamın Kıyısında” filmindeki rolüyle birçok ödüle de değerinde görülen Nursel Köse ve “İftarlık Gazoz”, “Dondurmam Gaymak”, “Entelköy Efeköy ’e Aleyhinde” gibi milyonların izlediği filmlerin ödüllü yönetmeni ve senaristi Yüksel Aksu, hem “Avlu” dizisinin serüvenini konuşacaklar ayrıca de sektörle ilgili tecrübelerini paylaşacaklar.

Sanat ve oyunculuk akademisi Famelog Academy, öğrencilerini birçok farklı alanda profesyonel hayata hazırlayan eğitimlerin yanı sıra kültür sanat dünyasının kayda değer isimleriyle Pazar Sohbetleri başlıklı bir söyleşi serisi düzenliyor.

Her ay düzenlenen Famelog Academy Pazar Sohbetleri ’nin mayıs ayındaki konukları; son dönemde “Avlu” dizisiyle gündemde olan oyuncu Nursel Köse ve yönetmen Yüksel Aksu olacak. İkilinin söyleşisi 26 Mayıs 2019 Pazar günü 12.00-
14.00 saatleri arasında Türkiye ’nin en önemli, tarihi ve sanatçı ruhlu platosu olan Beykoz Kundura ’da bulunan Famelog Academy ’de gerçekleşecek. Dizinin serüveni ve başarısının anahtarları üstüne konuşacak olan ikili aynı zamanda; sinema ve televizyon dünyasına dair deneyimlerini de katılımcılarla paylaşacaklar. İmza attıkları ayrı projelerle festivallerde dağıtılmış ödüllere değerinde görülen Köse ve Aksu; oyunculuk, yönetmenlik, senaristlik rolleri, sette oyuncu-yönetmen ilişkisi gibi konulara da değinecekler.