Avlu dizisinin Azra ’sı Ceren Moray ’dan samimi itiraflar ve dizinin setinden çok özel açıklamalar…

Avlu dizisinin Azra ’sı Ceren Moray ’dan samimi itiraflar ve dizinin setinden çok özel açıklamalar…

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü oyuncu Ceren Moray, Youtube ’da yayınlanan Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına davetli oldu.

O Yaşam Benim dizisinin ardından Avlu dizisindeki Azra karakteri ile izleyicinin büyük beğenisini şampiyon oyuncu, kadınların çoğunlukta olduğu sette yaşananlarla ilgili arkadaş canlısı talimatlar yaptı.

“Biz hepimiz muhteşem bir deneyim yaşıyoruz. Kadın etken bir set fazla keyifli” diye konuşan Ceren Moray, Avlu ’nun setinin gerçekçi bir dekor olduğunu ve Kuzey Avrupa ’dan model alındığını söyledi.

2017 yılında evlendiği Fransız eşi Nico ’nun kendisine “Farkındasın değil mi ne yaptığının? Her gün evden çıkıyorsun ve cezaevine gidiyorsun ve geri geliyorsun” dedikten daha sonra durumu algı ettiğini anlatan Moray, sette uzun saatler geçirmelerine rağmen, ara sıra arkadaşlarının sahnelerini izlemek için sette kaldığını da söyledi.

“Örneğin benim sahnem bitiyor, eve gideceğim. İki oyuncu arkadaşımın sahnesi var. Hadi kalayım deyip izliyordum” diyerek sette neşe saçan zamanlar da geçirdiklerini belirtti.

Eşi Nico ’nun mesleği ile ilgili soruya da Ceren Moray, “Eşim, konyak degüstatörü. Dağıtımcı ile imalatçı arasındaki ilişkiyi kuruyor” yanıtını verdi.

Eşiyle Fransa ’da bir gece klubünde tanıştıklarını da söyleyen Ceren Moray, hayranları arasında kendisine gösterilen en ilginç konuşma ile ilgili soruya da şu yanıtı verdi:

“Fotoğraflarda Niko ’nun kafasını kesip Demet ’i koyuyorlar. Bir noktada artık çok radikal bir yere gidiyor. Örneğin seninle bir fotoğrafımı koyuyorum, ne kadar tatlı bir kız diye, ‘neresi tatlı onun, Demet daha tatlı ’ demeye başlıyorlar.”

Ceren Moray ’ın samimi sohbetini videodan izleyebilirsiniz…