Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ı buluşturan Her Yerde Sen dizisinde yeni gelişmeler!

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ı buluşturan Her Yerde Sen dizisinde yeni gelişmeler!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

atv’de yayınlanan Hercai dizisinin setinde davet vardı. Dizinin sezon finali çekimlerinin bitmesinin peşinde Akın Akınözü’nden eğlenceli bir video geldi.

12. bölümüyle dün akşam sezon finali yapan dizide Miran karakterini oynayan Akın Akınözü, set ekibi ve oyuncu arkadaşlarıyla Hüdayda türküsü eşliğinde Ankara Havası oynadı.

Eğlenceli videoyu instagram sayfasından paylaşan Akınözü’nün bu videosuna 50 dakika içinde 399 bine yakın beğeni gelmesi uyarı çekti.

Takipçileri, Akın Akınözü için ‘Bütün Angaralı’ yorumları yaparken, Ankara havasını fazla başarılı bir şekilde oynadığı yorumlarını da yapıyorlar.

Akın Akınözü, Hercai dizisinin kamera ardından çok eğlendiklerini anlatan mesajını verdi ve aşağıdaki yorumu yaparak videoyu paylaştı.

İşte Akınözü’nün paylaşımı:

Arkamızda böyle keyifli hatıralar bırakarak geçirdiğimiz 12 bölüm her tarafında emeği geçen bütün hercai ekibine ve bizi yalnız bırakmadan daima zirvede tutan tüm seyircilerimize baki teşekkürler…en düşük bizim burada eğlendiğimiz değin eğleneceğiniz bir tatil geçirmenizi diliyorum🙏 Yeni sezonda görüşmek üzere;) #hercai