Aykut Cömert ’in ölümü sevenlerini çok üzdü!

Aykut Cömert ’in ölümü sevenlerini çok üzdü!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

2017 yılının en çok konuşulan dizileri aralarında yer alan The Handmaid ’s Tale dizisinin 3. sezonu heyecanla bekleniyordu.

Dizinin yeni sezon ilk bölümünün yayınlanmasına saatler kald! Türkiye ’den diziyi izlemek isteyenler, dijital platform BluTV ’den takip edebilirler.

İlk iki sezonun tamamı yayındayken, 3. sezonun ilk 3 bölümünü de yine BluTV ’den izleyebilirsiniz. BluTV ’den yapılan açıklamada, 6 Haziran tarihinde dizinin yeni bölümlerinin yayınlanmaya başlanacağı açıklanmıştı.

Margaret Atwood ’un ödüllü ve çok satan “Damızlık Kızın Öyküsü” isimli romanından uyarlanan drama dizisi, Amerika Birleşmiş Devletleri ’nin parçası olan Gilead distopyasındaki totaliter toplum hayatını konu alıyor.Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşı, Gilead kadınlara devlet mülkü gibi davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir.

Offred (Elisabeth Moss) son kalan doğurgan kadınlardandır ve Komutan ’ın evinde hizmetçi olarak çalışmaktadır. Hizmetçi kadınlar bu yıkılmış edilmiş dünyada popülasyonu arttırmak için damızlık olmaya zorlanmıştır. Gilead ’daki herhangi birinin ajan olabileceği bu dehşet toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha ’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında gidip gelmektedir. Offred ’in tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir.

The Handmaid ’s Tale 3. sezon fragmanı: