Aykut Cömert ’in vefatı Ahu Yağtu ’yu çok üzdü!

Aykut Cömert ’in vefatı Ahu Yağtu ’yu çok üzdü!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

atv ’nin yaz ekranındaki kozlarından birisi de Kimse Bilmez dizisi olacak. Canevim ile dram ağırlıklı bir yaz dizisine imza atan atv, Kimse Bilmez ile de aşk-serüven noktasından izleyicileri yakalamaya uğraş harcayacak.

Kimse Bilmez dizisinin bir özelliği de hikayesi…

Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal ’ın başrollerinde yer aldığı Kimse Bilmez dizisinde Ali ve Sevda ’nın harikulade aşk hikayesi ile birlikte Ali ’nin geçmişiyle hesaplaşmasının sancısını izleyeceksiniz.

Yapımcılığını Baba Üretim, yönetmenliğini Kartal Çimden ve U. Hakan Eren ’in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve serüven yetkisiz olmayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Elçin, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Iftihar Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler de yer alıyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı ’nın kaleme aldığı Kimse Bilmez, 11 Haziran Salı akşamı birincil bölümüyle yayında olacak. Peki Kimse Bilmez dizisinde kim kimdir?

Dizideki 4 önemli karakteri tanıyalım:

Keremcem: Ali Hüroğlu karakterine yaşam verecek. Fazla yakışıklı, karizmatik ve zeki bir adam. aynı zamanda yiğit ve fedakarlığı ile de öne çıkacak.

Özgü Kaya: Sevda Eğilmez karakterine yaşam verecek. Akıllı, başına buyruk birisi, aynı zamanda çekici ve de fazla güzel… Hayatta hiçbir şey istediği gibi gitmeyen, geçmişi ile hesaplaşan birisi…

Engin Hepileri: Uygar Sarıkaya karakteri dizinin zengin ismi olacak. Yakışıklı olmasının yanı sıra açıkgöz birisi. İstediği her şeyi hak ettiğine inanacak dek da kibirli…

Burak Serdar Şanal: Pilot isimli karaktere imza atacak. Reel adı ise Süleyman… Karizmatik birisi. bununla birlikte gözü kara ve dengesiz olması ile tanınacak. Acımasızlığı ve merhameti benzer karakterde bulacaksınız.