Bade İşçil, dizilerde oynayan sosyal medya fenomenlerine fena çattı!

Bade İşçil, dizilerde oynayan sosyal medya fenomenlerine fena çattı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Son olarak ekrana Küçük Cinayetler dizisiyle gelen Bade İşçil, filmlerde ve dizilerde oynayan, sosyal ağ fenomenlerini eleştirdi.

, “O fenomenler balon. Kalite öbür bir şey. Bir an ekranda görünmekle olmuyor” dedi.

Sosyal medyada yapılanları da eleştiren İşçil şöyle devam etti: “Herkes fazla şık giyiniyor, gülüyor ve iyi yiyip içiyor… Lakin hakiki yaşam pek yok. Yaptıkları görgüsüzlük. sosyal medya ne yazık ki teşhir alanı oldu. Yediğini içtiğini, tüm özelini paylaşmak Türk aile ve etik yapısına uygun mu? Hayır katiyen değil!

Geleneğimizde, dinimizde ‘Komşun açken tok yatma ’ diye laf var. Zenginlikleri fatura çıkarmak büyük ayıp, saçmalık ve görgüsüzlük. Ara Sıra evde yerleri silerken, ütü yaparken, çocuğumun arkasından koştururken görüntülerimi paylaşayım diyorum. Cümbür Cemaat bu halimizi bir görsün.

Biz ünlüler de adi insanlarız. Çamaşır-bulaşık yıkıyor, fırına gidiyor, makyajsız dolaşıyoruz. Buldumcuk olmaya gerek değil” ifadelerini kullandı.

İşçil “Bir Takım sayfalar ticaret kapısı olmuş. İnsanlara ‘Bu markayı giy, onu ye, burada gez ’ diye dayatma yapılıyor. Oğlum henüz 4.5 yaşında. Bir anne olarak çok tedirginim. İnterneti ne değin engellerim ki. Gizlesem, arkadaşından görecek. Ahlak dışı paylaşımlardan onu nasıl koruyacağım?” diye konuştu.