Barış Arduç ’un reklam filmine büyük eleştiri

Barış Arduç ’un reklam filmine büyük eleştiri

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Uzlaştırma Arduç, hayranlarını şaşırttı. Kiralık Aşk ’ın başrol oyuncusu Barışma Arduç bir ayakkabı markasının reklam yüzü oldu. Rol aldığı dizide kundura tasarımcısı olan Barıştırma Arduç ’un reklamda yalvarması, sosyal medyayı salladı.

Uzlaştırma Arduç, hem ekranlara ayrıca sosyal medyaya damga vurmaya devam ediyor. Deliha adlı sinema filmiyle dikkat çeken, Kiralık Aşk dizisiyle ise milyonların kalbini şampiyon Uzlaşma Arduç, bu defa reklam filmiyle gündeme bomba gibi düştü. Kiralık Aşk dizisinde ayakkabı tasarımcısı Ömer İplikçi karakterine hayat veren ve aniden fenomene dönüşen Barıştırma Arduç, bir kundura markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti. “Kiralık Aşk” dizisiyle hayatımıza giren, en fazla takdire değer, son zamanların en fazla konuşulan ismi olan yakışıklı oyuncunun reklam filminin çekimlerini Nihat Odabaşı yaptı. Barışma Arduç ’un reklam filmi, başlar başlamaz sosyal medyada büyük yankı buldu.
Kiralık Aşk dizisinde fabrika sahibi pabuç tasarımcısı genç işadamını canlandıran oyuncunun fanlarından kimisi bu dek yakışıklı bir adamın, niye bu kadar yalvarır gibi olduğu konusununa eleştiri getirirken; kimisi övgüler yağdırdı. Barış Arduç ’un karizmasının yerle bir olduğunu söyleyen de vardı,kundura reklamında oynamasını,yaratıcılıktan uzakta bulan da…

İŞTE BARIŞ ARDUÇ REKLAMI HAKKINDA YAPILAN SOSYAL MEDYA YORUMLARI
“Bu ne saçma bir reklam lakin eğer o sarı kızın uygun Elçin Sangu oynasaydı işler değişirdi.”, “Barış Arduç ’un reklami hayatimda gördüğüm en saçma reklam olmuş. Özcan Deniz ’in kola reklami bile daha iyi.”, “Son zamanlarda izledigim en kötü reklam Derimod reklamı. Uzlaşma Arduç karizmasi yerle bir olmuş.”, “Uzlaştırma Arduç ’un oynadığı reklam. Adam zaten yakışıklı niye yalvarttınız bu dek en ince ayrıntısına kadar çıtayı yükseltmiş.”, “Türk reklam yaratıcılığı dizide kundura tasarımcısını canlandıran Barış Arduç ’u pabuç reklamında oynatmak. Paçamızdan yaratıcılık akıyor.”, “Elçin Sangu ve Uzlaşma Arduç birlikte bir reklam filminde oynasalar fazla olmaz mı?”

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?
1987 tarihinde doğan Barıştırma Arduç, Ekol Drama ’da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşan yakışıklı oyuncu, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını duyuran Barış Arduç; Pis Yedili, Minik Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Deliha adlı birincil sinema filminde rol bölge Barışma Arduç, başlıca sıkışını Star TV ’de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle yakalamıştır.