Barış Arduç ’un tartışmalı reklamının kamera arkası

Barış Arduç ’un tartışmalı reklamının kamera arkası

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Barış Arduç ’un oynadığı o reklamın kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı.

NE OLMUŞTU?

Barışma Arduç, hem ekranlara ayrıca sosyal medyaya damga vurmaya devam ediyor. Deliha adlı sinema filmiyle dikkat çeken, Kiralık Aşk dizisiyle ise milyonların kalbini kazanan Barıştırma Arduç, bu kez reklam filmiyle gündeme bomba gibi düştü. Kiralık Aşk dizisinde ayakkabı tasarımcısı Ömer İplikçi karakterine yaşam veren ve bir anda fenomene dönüşen Barıştırma Arduç, bir ayakkabı markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti. “Kiralık Aşk” dizisiyle hayatımıza giren, en fazla hayranlık uyandıran, son zamanların en fazla konuşulan ismi olan yakışıklı oyuncunun reklam filminin çekimlerini Nihat Odabaşı yaptı. Uzlaşma Arduç ’un reklam filmi, başlar başlamaz sosyal medyada büyük yankı buldu.

Kiralık Aşk dizisinde fabrika sahibi ayakkabı tasarımcısı genç işadamını canlandıran oyuncunun fanlarından kimisi bu kadar yakışıklı bir adamın, niye bu değin yalvarır gibi olduğu konusununa eleştiri getirirken; kimisi övgüler yağdırdı. Uzlaştırma Arduç ’un karizmasının yerle bir olduğunu söyleyen de vardı, ayakkabı reklamında oynamasını, yaratıcılıktan uzakta bulan da…

Büyük ses getiren ve kimi kadar tenkit yağmuruna tutulan reklamın detayları ortaya çıktı. Genç kızların son gözdelerindenBarış Arduç ’un, o reklamdan aldığı ücret şaşırttı.Bir anda Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ gibi Türkiye ’nin yıldız isimleri dek ünlünen genç oyuncunun reklamdan600 bin TL aldığı öğrenildi.

İŞTE BARIŞ ARDUÇ REKLAMI HAKKINDA YAPILAN SOSYAL MEDYA YORUMLARI

“Bu ne saçma bir reklam fakat eğer o sarı kızın yerinde Elçin Sangu oynasaydı işler değişirdi.”, “Uzlaşma Arduç ’un reklamı hayatimda gördüğüm en saçma reklam olmuş. Özcan Deniz ’in kola reklami bile daha iyi.”, “Son zamanlarda izledigim en fena reklam Derimod reklamı. Barıştırma Arduç karizmasi yerle bir olmuş.”, “Barıştırma Arduç ’un oynadığı reklam. Adam zaten yakışıklı niye yalvarttınız bu kadar tamamen çıtayı yükseltmiş.”, “Türk reklam yaratıcılığı dizide pabuç tasarımcısını canlandıran Uzlaştırma Arduç ’u pabuç reklamında oynatmak. Paçamızdan yaratıcılık akıyor.”, “Elçin Sangu ve Barışma Arduç birlikte bir reklam filminde oynasalar çok çok iyi olmaz mı?”

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

1987 tarihinde doğan Uzlaşma Arduç, Ekol Drama ’da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşan yakışıklı oyuncu, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını duyuran Barıştırma Arduç; Pis Yedili, Ufak Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Deliha adlı ilk sinema filminde rol bölge Barıştırma Arduç, asıl sıkışını Star TV ’de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle yakalamıştır.

İŞTE REKLAM FİLMİNİN KAMERA ARKASI:

İşte Kiralık Aşk dizisiyle çok konuşulan bir ad haline gelen Barış Arduç ’un Derimod firmasının reklamının setindeki halleri: