Barun Sobti ’yi görebilmek için birbirleriyle yarıştılar

Barun Sobti ’yi görebilmek için birbirleriyle yarıştılar

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Barun Sobti İçin Kars ’dan ve Mardin ’den Bile Geldiler

Bir Acayip Aşk dizisinin oyuncusu Barun Sobti ’yi görmek için ülkenin bir fazla yerinden hayranları geldi. Kars ve Mardin ’den gelen hayranları bile vardı. İşte Kanal 7 Haber Bülteninde ama o görüntüler.

Uzun zamandır gelmesini bekledikleri Hintli aktör Barun Sobti, 29 şubat pazartesi günü Kanal 7 ’ye geldi ve tüm hayranları ile buluştu.Hafta içi her gün Kanal 7 ekranında izleyicisiyle buluşan Bir Garip Aşk dizisinin Arnav ’ı Barun Sobti tüm hayranlarıyla bir araya geldi ve onlara bol bol imza dağıttı.

Onu görmek için Türkiye ’nin çoğu yerinden gelen izleyiciler vardı. Kars, Mardin, Ankara, Bursa, İzmir bu şehirlerden yalnızca bir kaçıydı. Bir De yalnızca 40 kişi onu yakından görebilmek ve onunla tanışabilme şansına erişebilecek; Öteki gelenler yalnızca onu Kısa bir vakit canlı görebilmek için uzun zaman kapıda beklemeyi sürdürdüler.

Aralarında fiilen kabiliyetli izleyicilerde vardı. Barun Sobti ‘nin portre tablosunu hazırlayacak kadar kabiliyetli bu eller onu bakmak için sabırsızlanıyordu. Stüdyoda bir araya gelen izleyicileri ise hem bir sürpriz daha bekliyordu. Kanal 7 de Bir Garip Aşk dizisinde Barun Sobti ’yi Türkçe olarak seslendiren Kerem Kobanbay ’da stüdyodaydı. Hem çeviri yapan keza de hayranlar ile sohbet eden Kobanbay özellikle konuştuğu sıralarda zaman zaman kızların çığlık atmasına niçin oluyordu. İşte O görüntüler