Başına talih kuşu kondu! Burak Özçivit, David Beckham ile aynı projede mi?

Başına talih kuşu kondu! Burak Özçivit, David Beckham ile aynı projede mi?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kısa bir vakit önce Emaar Square reklamında oynayan Burak Özçivit ’in reklam filmleri devam edecekmiş. Bir önceki reklam filminden milyonlar kazanan Burak Özçivit, David Beckham ’la yer alacağı ikinci reklamla da servetine servet katacak.

Türkiye ’nin yanı sıra Ortadoğu ’da da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Burak Özçivit, kariyerinin en manâlı anlaşmasına imza atmaya hazırlanıyor. Haziran ’da evlendiği Fahriye Evcen ’le şu sıralar New York ’ta olan Özçivit ’in ABD ’ye gidiş sebebi güya yalnızca tatil değil…

Dubai Emiri Şeyh El Maktum ’un İstanbul ’da inşa ettirdiği ‘Emaar Square ’ adlı rezidans ve AVM ’nin reklam yüzü olan yakışıklı oyuncunun, bu kez de New York merkezli projenin tanıtımlarında rol alacağı iddia edildi.

Yakışıklı oyuncu, milyar dolarlık projenin reklam filmi için de yine konuşulanlara tarafından dünyaca meşhur eski İngiliz futbolcu David Beckham ile kamera karşısına geçecek. Özçivit, İstanbul ’daki ‘Emaar Square ’ projesinin Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanan reklamları için 5 milyon TL ’yi cebine koymuştu.