Belçim Bilgin, yeni saç şekli ve kıyafet seçimiyle beğeni topladı

Belçim Bilgin, yeni saç şekli ve kıyafet seçimiyle beğeni topladı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Alim, oğlu Rojin ’in babası Yılmaz Erdoğan ile evliliklerini samimi bitirmiş ve ikili kavgasız gürültüsüz ayrılmıştı.

Ekranlara en son İbrahim Çelikkol ile oynadığı Kördüğüm dizisiyle gelen Belçim Alim, instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla uyarı çekti.

Elinde kahve bardağı ile poz veren Alim, telefonla konuşurken neşelendirici bir anının fotoğrafını yayınladı.

Belçim Alim ’in adamakıllı kısalmış saç şekli dikkat çekerken, kıyafetiyle de beğeni topladı.

Takipçilerinin özellikle ceketini çok beğendikleri yorumları dikkat çekerken, tarzıyla övgüler aldı.

İşte Belçim Bilgin ’in o paylaşımı:

Guzel haberler alacagimiz bir gun olsun! 🙏🏻🍋 #yellowlove #goodnews #wednesday #spring #love #hope #fashion

BELÇİM BILGIN KİMDİR?

31 Ocak 1983 tarihinde doğdu. Küçüklükten beri oyuncu olacağını söyleyenlerden birisi olduğunu belirten Belçim Bilgin tiyatroya bu yıllarda bağlandı. İlkokulu Salih Alptekin İlkokulu ’nda okuduktan sonra babasının tayini sebebiyle İskenderun ’a taşındılar. Ortaokulun son yılı ve lise yıllarını Mehmet Kesin Resulzade Anadolu Lisesi ’nin sosyal ortamında geçirerek 2001 ’de Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi ’nden mezun oldu.

2002 ’de Hacettepe Üniversitesi Veri-Doküman Yönetimi Bölümü ’nde yüksek eğitimine başladı. Oysa lise yıllarında amatör olarak tiyatroyu deneyen Belçim Alim, oyuncu olmayı düşünüyordu. Bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan ’la tanıştı. Bu olaydan daha sonra Sıfır Kilometre adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris ’e yerleşti. Burada 2 yıl kalan Belçim Dol adlı film ’de de rol aldı.

2006 yılında Türkiye ’ye dönen oyuncu Yılmaz Erdoğan ’la evlendi. Hatırla Sevgili adlı dizide Defne karakterini canlandıran Belçim eşi Yılmaz Erdoğan ’ın yazdığı bir oyunda rol olmak istediğini de belirtmiştir.23 Ocak 2009 da vizyona giren Güz Sancısı filminde Nemika karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Ocak 2011 ’de Aşk Tesadüfleri Sever adlı filmde başrol oyuncusu olarak devir almıştır.

Kendisi gibi oyuncu olan ve 10 Ağustos 2006 yılında evlendiği eşi Yılmaz Erdoğan ’dan 2018 yılının Aralık ayında boşandı. Belçin Alim ’in bu evlilikten Rodin adında bir çocuğu vardır.