Beni Affet dizisinden bir evlilik çıktı! Cüneyt Mete ve Şeyma Korkmaz evlendi!

Beni Affet dizisinden bir evlilik çıktı! Cüneyt Mete ve Şeyma Korkmaz evlendi!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Cüneyt Mete ’yi Beni Affet dizisinde Gözü Kara Karabey karakteriyle izlemiştiniz.

Şeyma Korkmaz ise benzer dizide Feride olarak bir hayli ünlenmişti.

İki meşhur oyuncunun sette başlayan yakınlaşmaları aşka dönüştü.

Geçen yıl nişanlanan çift, bugün düğün masasına oturdu.

İkilinin mutlu halleri dikkatleri çekti.

Düğünden birincil fotoğraflar da sosyal medyadan paylaşıldı.

Şeyma Korkmaz Kimdir?

Şeyma Korkmaz 20 Aralık 1988, Eskişehir ’de doğmuştur.

Şeyma Korkmaz 20 Aralık 1988 ’de Eskişehir ’de, Sabriye ve Kadri Korkmaz çiftinin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Korkmaz ’ın Tuba ve Tolga adında ablası ve abisi vardır. İlköğretim eğitimini Eskişehir ’de bitirdi. 2000 yılında Çanakkale ’ye yerleşti ve üniversite dahil geri kalan 11 takvim eğitim hayatını Çanakkale ’de tamamladı.

Liseyi Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesinde Fotoğraf Bölümünde okudu. Üniversiteyi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Resim-Meslek Öğretmenliğini bitirdi. Mektep yıllarında Volkan Sezai suda ile birlikte çalıştı, fotomodellik yaptı.

2011 yılında yayınlanan Hayata Beş Kala dizisinde Yağmur karakteriyle kariyerine başlayan Şeyma Korkmaz, aynı yıl yayına giren Beni Affet adlı dizide Feride karakteriyle adını duyurmuştur.

Cüneyt Mete Kimdir?

Cüneyt Mete, 1970 yılında İzmir ’de doğmuştur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ’nde tamamlamıştır. 2006 yılında Unutma Beni dizisi ile birincil oyunculuk deneyimini yaşayan; Köprü, Yeni Evli , Kurtlar Vadisi, Kayıp Prenses dizilerinde rol almıştır.