Benim Tatlı Yalanım 13 Haziran Perşembe 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Benim Tatlı Yalanım 13 Haziran Perşembe 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

enim Tatlı Yalanım dizisinde yılın en sıcak çifti Nejat ve Suna olacak… İkilinin aşkı izleyicileri ekran başına toplayacak. Star ’da, 13 Haziran Perşembe izleyici ile buluşacak olan, başrollerini; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer ’in paylaştığı yeni dizi Benim Tatlı Yalanım ’ın 1. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan ilk bölümden yeni detayları izleyebilirsiniz.

İzleyici ile buluşmak için gün sayan dizinin başrol oyuncuları Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu ’nun daha önce görmediğiniz sıcaklıktaki şehvetli anları büyük beğeni topladı. Enerjileri ve birbirlerine olan uyumları ile dikkat çeken ikiliye sosyal medyadan da iltifat yağdı.

Ayrı dünyaların insanları olan Nejat ve Suna ’nın günahsız görünen bir yalanla başlayan ve izleyenleri sarıp sarmalayacak bir aşka doğru ilerleyen, süprizlerle dolu hikayesi şimdiden merak konusu oldu.

O3 Medya imzalı, yönetmenliğini Barışma Erçetin ve Cihan Vural ’ın üstlendiği, senaryosunu, Deniz Dargı ile Murat
Taşkent ’in kaleme aldığı, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Sarıyıldız, Aslı İnandık, Cem Zeynel Kılıç, Sadi Celil Cengiz, SedaTürkmen ve Ali Yoğurtçuoğlu ’nun da kadrosunda yer aldığı “Benim Tatlı Yalanım”, sevilen isimleri ve rahat hikayesi ile izleyicinin kalbini fethedecek.