Beren Saat ’ten beyin yakan paylaşım! Bu zamanlama çok manidar!

Beren Saat ’ten beyin yakan paylaşım! Bu zamanlama çok manidar!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Beren Saat ’in bu paylaşımından sonra eşi Kenan Doğulu ile arasında bir sorun olduğu ve ayrılacakları yönünde o kadar fazla haber çıkmıştı.

Magazin medyasını uzun vakit meşgul eden ve Saat ile Doğulu ’nun aralarının iyi olmadığı, evlerini ayırdıkları hatta boşanmak için mahkemeden gün aldıkları şeklinde pek çok iddia dillendirilmişti.

İki taraf da konuyla ilgili bir tanımlama yapmazken Kenan Doğulu ’nun bugün yayınlanan bir röportajında söyledikleri, ikili arasında bir sorun olmadığına yoruldu.

Doğulu, Kanal D ’nin 2. Sayfa programında yayınlanan röportajında “İnsanları ilgilendiren bir şey olursa biz tanımlama yaparız, anons da ederiz ama yok. Şu lahza iki kişi arasında olan bir şey. Beren sette ve fazla yoğun. Yaptığınız her olumsuz haber arkadaşlarımızı, ailemizi, bizi ister istemez üzüyor. Negatif haberlerle insanları üzmeyin” açıklamasını yaptı.

Kenan Doğulu ’nun bu açıklamasının yayınlanmasından bir kaç saat geçtikten sonra Beren Saat ’in sosyal medya hesabından eski aşkı Efe ile Ankara ’daki Kuğulupark ’ta çekilen bir fotoğrafını yürek emojisi ile paylaşması kafaları yeniden karıştırdı!

Bu fotoğrafa yorum yapan o kadar fazla takipçisi, Beren Saat ’in eski aşkını unutmayıp onu anmasının naifliğine değinirken, bazı takipçilerinin de “Magazincilerin beyni yanacak” şeklindeki yorumları da uyarı çekti.

Bu arada fotoğrafı Belçim Alim, Gonca Vuslateri gibi ünlü isimlerin de beğendiği görülürken, Nilgün Belgün ’ün de “Berencim yarışmadaki seni çalıştırırken ki halin..❤️Türkiyenin Yıldızları…Ne ahenkli yetenekli sessiz sakin bir öğrenciydin” yorumu dikkat çekti.

🌬 💛