Beren Saat ’ten sürpriz mesaj! Kenan Doğulu ’ya aşk dolu mesajı, aslında bir veda mı?

Beren Saat ’ten sürpriz mesaj! Kenan Doğulu ’ya aşk dolu mesajı, aslında bir veda mı?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Haftalardır medyada ‘Boşanıyorlar, ayrıldılar, ayrılacaklar ’ şeklinde iddialarla gündeme gelen Kenan Doğulu ve Beren Saat cephesinde ilginç bir gelişme yaşandı.

Beren Saat, tartışmaların hepsine ayrıca yanıt verdi ayrıca de kafaları fena halde yeniden karıştırmayı başardı!

Herzamanki bir aşk anlayışının dışında olduklarını ima eden mesajında, Kenan Doğulu ’nun doğum gününü kutlayan Beren Saat, sözleriyle net bir şart belirtmese de okuyanları çok şaşırttı.

İlk tanıştıkları zamanları, aşkın birincil kalbine düştüğü anları, yaşadıkları hoş günleri özetleyen Beren Saat, “Ne zaman bosanacaksiniz diyorlar surekli; guvenmek, baglanmak, bagislamak, vazgecmek butun bu agir şehvetli sureci hic merak eden değil” diyerek hakkındaki iddialara serzenişte bulundu.

Boşanmanın işin en basit kısmı olduğunu belirten oyuncu, olanın aşk olduğunu vurgulayarak “Bu demode romantizmde ortagim oldugun icin tesekkur ederim. Sen bağlı oysa yeni sarkilar yazacaksin. Artik icimde ne ofke, ne en minik bir pismanlik; her damla gozyasima ziyadesiyle degdin. Iyi ki dogdun da, sana asik oldum” sözleriyle mesajını bitirdi.

Beren Saat ’in takipçileri, yazdıklarından bir şey anlamadıklarını söylerken bazı takipçilerinin “Veda etmiş asilce, olağan aşk anlayışına kafa atıyor, vazgeçerken bile güzel” biçiminde yorumları da uyarı çekti.

Pek çok takipçisi ayrılık konusunda net bir tümce beklediği Beren Saat ’in sözlerinden bir manâ çıkaramasa da meşhur oyuncunun mesajı dakikalar içinde binlerce alkış ve yorum aldı.

Saat ’in mesajının son cümlesinde “Artik icimde ne ofke, ne en küçük bir pismanlik; her damla gozyasima ziyadesiyle degdin” sözleri de büyük uyarı çekti!

Önümüzdeki günlerde magazinin gündemini hayli meşgul edeceği görünüşe göre bu mesaj ardından, ikilinin durumu da büyük merak konusu olacak gibi görünüyor!

İşte Beren Saat ’in o paylaşımı: