Bergüzar Korel, Cihangir ’deki kafesinden bir fotoğraf paylaştı, herkes fiyat listesine takıldı!

Bergüzar Korel, Cihangir ’deki kafesinden bir fotoğraf paylaştı, herkes fiyat listesine takıldı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur Oyuncu Bergüzar Korel, Cihangir ’deki kafesinde bir köpeği severken çekilen fotoğrafını instagram sayfasından paylaştı.

Korel ’in, şirin köpekle çekilen bu pozunda takipçilerinin dikkatinden kaçmayan bir teferruat vardı.

Detay

Tam ardından duran mönü listesindeki fiyatlar, fotoğrafı görebilen takipçilerinin diline düştü!

Fiyatları pahalı bulan takipçileri, yorumlarında bu ayrıntıya dikkat çektiler.

Espresso ’nun 9 TL, Latte ’nin 12-14 TL, Türk kahvesinin 9 TL, Limonata ’nın 12 TL olduğu fiyat listesi, takipçilerinin ‘fazla fiyatı yüksek ’ yorumlarına niçin oldu.

İşte Bergüzar Korel ’in o paylaşımı:

casper👻

BERGÜZAR KOREL KİMDİR?

Bergüzar Korel, 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul ’da dünyaya geldi. Babası Yeşilçam ’ın unutulmaz isimlerinden Tanju Korel ’dir. Annesi ise ressam oyuncu Hülya Darcan ’dır. Bergüzar Korel, ilköğretimi Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini ise Yıldız Koleji ’nde yaptı. Korel, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ’nden mezundur. Bergüzar Korel ’in profesyonel voleybolculuk kariyeri de vardır.

İlk dizi rolünü 1998 yapımı olan Kırık Hayatlar ’da aldı. Peşinde 2005 yapımı Kurtlar Vadisi:Irak filminde Leyla karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kurtlar Vadisi filmi için rol teklifi geldiğinde hasta olan babası Tanju Korel ’in doktorları hastayı kaybetmek üzere olduklarını söylüyorlardı. Bu koşuşturmanın içinde önce rolü geri çevirdi. Fakat annesinin “Baban bu görüşmeye gitmeni isterdi” sözüyle ikna oldu ve teklifi kabul etti.Bu rolun bir zorluğu da Leyla karekterinin arapça konuşuyor ve filmin canlı çekilecek olmasıydı. Bergüzar Korel, bu dili hiç bilmemesine karşın fazla kısa bir vakit de rolüne hazırlandı ve fazla başarılı oldu film gişe rekorları kırdı..

Kurtlar Vadisi Irak ’ta yakaladığı başarının arkasından yine aynı sene çekilen Zeytin Dalı dizisinde İklim karakterini canlandırdı. bu arada reklam filmlerinde rol aldı. Ana büyük çıkışını ise Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı 2006 yılının azami reyting bölge dizisi ünvanını alan Binbir Gece ’deki Şehrazat Evliyaoğlu rolü ile yaptı. Bu rol de kendisine oyuncu koçluğu meşhur sanatkâr Ayla Algan yaptı.Bu dizi de ki başarılı performansı ile 2006 Altın Kelebek En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.Kanal D ekranında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde 2 sezon eşi Halit Ergenç ile birlikte rol almıştır.

.