Bergüzar Korel ’den Ezgi Mola ’ya instagram mesajı: Ne yazacağım

Bergüzar Korel ’den Ezgi Mola ’ya instagram mesajı: Ne yazacağım

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü Oyuncu Ezgi Mola, instagram ’a koyduğu fotoğraflara ne yazacağı ile ilgili çoğu süre zorlandığını anlatan bir paylaşım yapmıştı.

Televizyon Gazetesi Ayrıntı – Sosyal medyayı bir hayli etkin kullanan Ezgi Mola, en fazla da paylaştıklarına bir not eklemekte zorlandığını anlatırken, fiilen pek fazla kişinin benzer dertten muzdarip olduğunu da dile getirmiş oldu.

Mola ’nın bu paylaşımının ardından instagram ’dan bir fotoğrafını paylaşan Bergüzar Korel, arkadaşı Ezgi Mola ’yı
etiketleyerek kendisinin de bu konuda zorlandığını anlattı.

“Yeni derdimiz de fotoya yazacak yazı bulmak” diyerek durumun ünlüler için nasıl zorlaşmaya anlatan Ara Verme ’ya Bergüzar Korel de yaptığı paylaşımla yardım vermiş oldu.

İşte Bergüzar Korel ’in Ezgi Ara Verme ’ya göndermeli son paylaşımı:

bak bu fotoğrafların altına ne yazacağım stresi yoruyor işte beni sevgili mentorum @ezomola 🙈🤓

BERGÜZAR KOREL KİMDİR?

Bergüzar Korel, 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul ’da dünyaya geldi. Babası Yeşilçam ’ın unutulmaz isimlerinden Tanju Korel ’dir. Annesi ise sanatkâr oyuncu Hülya Darcan ’dır. Bergüzar Korel, ilköğretimi Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini ise Yıldız Koleji ’nde yaptı. Korel, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ’nden mezundur. Bergüzar Korel ’in profesyonel voleybolculuk kariyeri de vardır.

İlk dizi rolünü 1998 yapımı olan Kırık Hayatlar ’da aldı. Arkasında 2005 yapımı Kurtlar Vadisi:Irak filminde Leyla karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kurtlar Vadisi filmi için rol teklifi geldiğinde hasta olan babası Tanju Korel ’in doktorları hastayı kaybetmek üzere olduklarını söylüyorlardı. Bu koşuşturmanın içinde önce rolü geri çevirdi. Oysa annesinin “Baban bu görüşmeye gitmeni isterdi” sözüyle ikna oldu ve teklifi kabul etti.Bu rolun bir zorluğu da Leyla karekterinin arapça konuşuyor ve filmin canlı çekilecek olmasıydı. Bergüzar Korel, bu dili hiç bilmemesine karşın fazla kısa bir vakit de rolüne hazırlandı ve fazla başarılı oldu film gişe rekorları kırdı..

Kurtlar Vadisi Irak ’ta yakaladığı başarının peşinde yine benzer sene çekilen Zeytin Dalı dizisinde İklim karakterini canlandırdı. bu arada reklam filmlerinde rol aldı. Ana büyük çıkışını ise Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı 2006 yılının en fazla reyting bölge dizisi ünvanını alan Binbir Gece ’deki Şehrazat Evliyaoğlu rolü ile yaptı. Bu rol de kendisine oyuncu koçluğu meşhur sanatkâr Ülkü Algan yaptı.Bu dizi de fakat başarılı performansı ile 2006 Altın Kelebek En Başarılı Bayan Oyuncu ödülünü aldı.Kanal D ekranında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde 2 sezon eşi Halit Ergenç ile birlikte rol almıştır.

.