Bergüzar Korel ’den güneş gözlüklü, bornozlu poz!

Bergüzar Korel ’den güneş gözlüklü, bornozlu poz!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Vatanım Sensin dizisinden sonradan yeni sezonda ekranda olmayan Bergüzar Korel, şu sıralar yeni bir tiyatro oyununun hazırlıklarında.

Korel, dün Cihangir ’deki kafesindeydi tüm gün. Gelen müşterilerle ilgilenen Bergüzar Korel, bir ara kafeden çalınan bazı fotoğraflarıyla ilgili bir video da yayınladı.

Detay

Bugün ise pazar gününe özel bir fotoğraf paylaştı ünlü oyuncu.

Bir zaman önce meşhur isimler aralarında moda olan bornozlu paylaşıma Bergüzar Korel de katıldı.

Korel ’in üzerinde bornoz ve saçında havlu ve güneş gözlüklü fotoğrafının nerede çekildiği bilinmiyor ama bir yat limanı manzarasında vermiş bu pozu.

Bergüzar Korel, fotoğrafa İngilizce olarak “Instagram için pazar havasında” notunu düşmeyi de ihmal etmedi.

İşte Bergüzar Korel ’in o paylaşımı:

sunday mood for instagram😜

BERGÜZAR KOREL KİMDİR?

Bergüzar Korel, 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul ’da dünyaya geldi. Babası Yeşilçam ’ın unutulmaz isimlerinden Tanju Korel ’dir. Annesi ise ressam oyuncu Hülya Darcan ’dır. Bergüzar Korel, ilköğretimi Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini ise Yıldız Koleji ’nde yaptı. Korel, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ’nden mezundur. Bergüzar Korel ’in profesyonel voleybolculuk kariyeri de vardır.

İlk dizi rolünü 1998 yapımı olan Kırık Hayatlar ’da aldı. Arkasında 2005 yapımı Kurtlar Vadisi:Irak filminde Leyla karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kurtlar Vadisi filmi için rol teklifi geldiğinde hasta olan babası Tanju Korel ’in doktorları hastayı kaybetmek üzere olduklarını söylüyorlardı. Bu koşuşturmanın içinde önce rolü geri çevirdi. Oysa annesinin “Baban bu görüşmeye gitmeni isterdi” sözüyle ikna oldu ve teklifi kabul etti.Bu rolun bir zorluğu da Leyla karekterinin arapça konuşuyor ve filmin canlı çekilecek olmasıydı. Bergüzar Korel, bu dili hiç bilmemesine rağmen fazla kısa bir vakit de rolüne hazırlandı ve fazla başarılı oldu film gişe rekorları kırdı..

Kurtlar Vadisi Irak ’ta yakaladığı başarının peşinde yine benzer yıl çekilen Zeytin Dalı dizisinde İklim karakterini canlandırdı. bu arada reklam filmlerinde rol aldı. Belli Başlı büyük çıkışını ise Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı 2006 yılının en fazla reyting alan dizisi ünvanını alan Binbir Gece ’deki Şehrazat Evliyaoğlu rolü ile yaptı. Bu rol de kendisine oyuncu koçluğu meşhur ressam Ülkü Algan yaptı.Bu dizi de ki başarılı performansı ile 2006 Altın Kelebek En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.Kanal D ekranında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde 2 sezon eşi Halit Ergenç ile birlikte rol almıştır.

.