Bergüzar Korel ’in instagram ’da paylaştığı seksi pozuna Burcu Esmersoy yorumu!

Bergüzar Korel ’in instagram ’da paylaştığı seksi pozuna Burcu Esmersoy yorumu!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bergüzar Korel, instagram hesabından seksi bir pozunu paylaştı.

Televizyon Gazetesi Ayrıntısıyla Uğraşma – Burcu Esmersoy bu paylaşıma yaptığı yorumda “Off şu lahza sette Bergüzar Korel güzelliği diye bir şey var yok mi? diye birbirimize sorduk” mesajı yazdı.

Korel, “Hoş bayan sana ne demeli peki? Çok teşekkürler. Sette herkese selamlar sevgiler benden” diyerek bu mesaja cevap verdi.

Hatice Şendil de paylaşımı beğendiğini açıklayan emojilerle yorum yazdı.

Bergüzar Korel ’in hayranları keza zarafetine hem şıklığına ayrıca de güzelliğine yaptıkları övgü içerikli yorumlarla dikkat çekti.

İşte Bergüzar Korel ’in paylaşımı:

🖤

BERGÜZAR KOREL KİMDİR?

Bergüzar Korel, 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul ’da dünyaya geldi. Babası Yeşilçam ’ın unutulmaz isimlerinden Tanju Korel ’dir. Annesi ise sanatkâr oyuncu Hülya Darcan ’dır. Bergüzar Korel, ilköğretimi Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini ise Yıldız Koleji ’nde yaptı. Korel, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ’nden mezundur. Bergüzar Korel ’in profesyonel voleybolculuk kariyeri de vardır.

İlk dizi rolünü 1998 yapımı olan Kırık Hayatlar ’da aldı. Arkasından 2005 yapımı Kurtlar Vadisi:Irak filminde Leyla karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kurtlar Vadisi filmi için rol teklifi geldiğinde hasta olan babası Tanju Korel ’in doktorları hastayı kaybetmek üzere olduklarını söylüyorlardı. Bu koşuşturmanın içinde önce rolü geri çevirdi. Ancak annesinin “Baban bu görüşmeye gitmeni isterdi” sözüyle ikna oldu ve teklifi kabul etti.Bu rolun bir zorluğu da Leyla karekterinin arapça konuşuyor ve filmin canlı çekilecek olmasıydı. Bergüzar Korel, bu dili hiç bilmemesine karşın çok kısa bir vakit de rolüne hazırlandı ve çok başarılı oldu film gişe rekorları kırdı..

Kurtlar Vadisi Irak ’ta yakaladığı başarının ardındaki gene benzer yıl çekilen Zeytin Dalı dizisinde İklim karakterini canlandırdı. bu arada reklam filmlerinde rol aldı. Asıl büyük çıkışını ise Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı 2006 yılının azami reyting bölge dizisi ünvanını bölge Binbir Gece ’deki Şehrazat Evliyaoğlu rolü ile yaptı. Bu rol de kendisine oyuncu koçluğu ünlü ressam Işık Halkası Algan yaptı.Bu dizi de ki başarılı performansı ile 2006 Altın Kelebek En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.Kanal D ekranında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde 2 sezon eşi Halit Ergenç ile birlikte rol almıştır.

.