Bergüzar Korel, kafesindeki hırsızlığı sosyal medyadan böyle ifşa etti!

Bergüzar Korel, kafesindeki hırsızlığı sosyal medyadan böyle ifşa etti!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Cihangirde bir kafe açan Bergüzar Korel, bugün gününü geçirdiği mekanından bir video paylaştı.

Instagram hesabının story bölümünden kafeyi belirten ve “Buradaki her şeyi kendi ellerimizle yaptık” diyerek annesi Hülya Darcan ’ın da emekleri olduğunu belirtti.

Detay

Korel, kamerayı kafenin tuvalet duvarındaki fotoğraflara çevirdi. Siyah beyaz çekilmiş ve mandallarla iplere tutturulmuş fotoğrafları kendisinin çektiği gösteren Korel, bunlardan bazılarının çalındığını belirtti.

Daha sonradan bir başka duvarı bildiren Korel, duvardaki tek çerçevenin bırakıldığı ve diğer 3 tanesinin de çalındığını anlattı.

Korel, “Arkadaşım ayıp yok mi? Ne geçti elinize?” diyerek hırsızlığı yapanlara seslendi. Korel videoya “Hırsızlıkta yeni ebat!” notunu düştü.

Bergüzar Korel sonradan kafeden çantasını alıp gitmekte olan bir kadının, masada duran kavanozdaki çiçeği alıp gittiğini görüp güldü ve “Hanımefendi, pardon bu biraz ayıp oldu yalnız” diyerek uyardı.

Elindeki çiçeği derhal dönüp bırakan bayan “Şey resim çekilmek için almıştım” derken suçüstü yapan Bergüzar Korel ise “Anladım evet, iyi günler sıhhat olsun” diyerek gülmeye devam etti.

Bu son videoya ‘Kamu Spotu ’ notunu ekleyen Korel ’in bu olayı bir mizansen olarak kurguladığı düşünüldü.

Bergüzar Korel, “Anekdot Just Coffee” isimli mekanını 2016 yılında açmış ve uzun senelerdir böyle bir gerçek dışı olduğunu söylemişti. Kafe hala Cihangir ’de hizmet veriyor.