Berrak Tüzünataç tikini fark edince kendisi de çok şaşırdı! Bir de büyük sitemi vardı!

Berrak Tüzünataç tikini fark edince kendisi de çok şaşırdı! Bir de büyük sitemi vardı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Berrak Tüzünataç, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Bu yaz 2 ayrı filmde rol alacağını anlatan Tüzünataç, “Bizim mesleğimiz biraz böyle. Durursun durursun daha sonra her şey benzer anda olur. Pek bir döneme giriyorum. Bir tanesinin okuma provasında Özge (Özpirinçci) ile birlikteyiz. Yeterince durdum, enerjim yüksek hazırım” diye konuştu.

Uçankuş TV ’de bulunan habere kadar yaz sonunda bir filmde daha rol alacağını ve önünde  toplam 3 film projesi olduğunu anlatan Berrak Tüzünataç, bir filmde de Özge Özpirinçci ile de birlikte rol alacak.

Filmler hakkında ayrıntısıyla uğraşma devretmek istemeyen Tüzünataç, “Bu işlerde söylememem gereken bir şey söylerim diye tedirginim” dedi.

TİKİNE KENDİSİ DE ŞAŞIRIYOR

Sosyal medyada bir hayli yayılan konuşurken kesintisiz dil çıkardığı anlarla ilgili soruyu da yanıtlayan Berrak Tüzünataç, “O lahza sahiden fark ettim ancak inanılmaz fazla dil çıkartan fotoğrafım var, niçin? Daha neler var insanları sıkmayayım diye paylaşmadım” dedi.

Can Çelebi ile aşk yaşadığı iddialarını da yalanlayan Berrak Tüzünataç, önceden beri tanıdığını ve mükemmel arkadaş olduklarını ifade etti.

BERRAK TÜZÜNATAÇ ’TAN BASINA SİTEM

Aşka kapısını kapatıp kapatmadığı sorusu sorulunca da “Zaten bu kim bilir nasıl yazılacak. Çok sıkılıyorum böyle şeylerden. Olmadığım bir insan gibi sunulmaktan fazla yoruldum. Çok huzursuz oluyorum, bir resim verdiğimde, kameraya konuştuğumda. Burada biz kendi aramızda çok tatlı bir diyalog yaşıyoruz. Ayrı bir şekilde görüyorum ekranda, kalbim kırılıyor, üzülüyorum. Ondan daha sonra geri çekiyorum kendimi her insanı, her insan gibi. O vakit da değil sinirliydi değil bir şeydi ayrı bir yere gidiyorum. Bunca zamandır hayatımda bir sürü şeyi çözdüm, şunu çözemedim bir türlü. Ne desem çekiniyorum, korkuyorum, başıma bir şey gelecek gibi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.