Beyaz Show ’da Cengiz Kurtoğlu şaşırttı

Beyaz Show ’da Cengiz Kurtoğlu şaşırttı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Cengiz Kurtoğlu albüm kapakları ancak bu kadar gülünç uyarlanabilirdi. İşte Beyaz Show ’da yayınlanan o görüntüler.

26 Şubat 2016 Cuma günü yayınlanan Beyaz Show ’a öncelikle katılan Cengiz Kurtoğlu için özel videolar hazırlandı. bu videolardan bir parça başına özellikle izleyenleri kahkahaya boğdu. Şarkılarıyla Yıllar Baştan Başa nesilden nesile dinlenen Cengiz Kurtoğlu ’nun Bugüne dek yapmış olduğu albümleri ile özel bir egzersiz yapan Beyazıt Öztürk ’ün ekibi epeyce acayip görüntüler ortaya çıkarttı. Kiminde Titanik ’in zirvesinde kollarını açan, kiminde ise dirsekleri ile masaj yapan bir diğer müşteri ortaya çıkıyordu. işte o acayip görüntüler .

Cengiz Kurtoğlu Kimdir?

Cengiz Kurtoğlu 5 Mayıs 1959 tarihinde Artvin ’in Arhavi ilçesinde doğdu. Ilk,orta ve lise öğrenimini Arhavi ’de tamamladı.Profesyonel müzik hayatı öncesi Arhavi ’de bulunan çay fabrikasında kısa bir vakit memur olarak çalıştı. O yıllarda “Ciha Dağı Efsanesi” isimli orkestrayı kurarak amatör müzik çalışmalarına başladı.

Vatani görevini 1979 yılında Ankara ’da tamamladıktan sonradan 1982 yılında İstanbul ’a geldiğinde amatör demo kasetini hazırlayıp bir müzik firmasına gönderdi.Ve o tarihten daha sonra hayatı değişti.

Ilk albümü “Sen Sözden Anlamazsın”‘ı çıkartarak yüzbinlerin,sonra da milyonların sevgilisi oldu.

24 yıldır mutlu bir izdivaç sürdüren Cengiz Kurtoğlu ’nun Aylin(22) adında bir kızı,Orçun(24)ve Aydın(20) adında 2 oğlu var.

20 yıldır sahne yaşamına kesintisiz bir şekilde devam ettiren Cengiz Kurtoğlu kendi yönetiminde olan Sima Müzik Üretim isimli şirketinde büyük oğlu Orçun Bora Kurtoğlu ile birlikte müzik dünyasına yeni isimler kazandırmaya çalışıyor.