Beyaz Show ’daki bu video izleyeni kahkahaya boğuyor

Beyaz Show ’daki bu video izleyeni kahkahaya boğuyor

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Beyaz Show ulus spotu ile herkesi güldürdü-izle

Beyaz Show dün gece tekrar çok eğlendirdi. Çilek Kokusu dizi oyuncuları ve Gülben Ergen ’in davetli olduğu Beyaz Show ’da birbirinden acayip videolar izleyici ile buluştu. İşte Beyaz Show ’dan detaylar..

Gülben Ergen, Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz bu hafta “Beyaz Show”da!

Beyaz Show 6 Kasım Cuma akşamı saat 23:15 ’de Kanal D ekranında izleyici ile buluştu.

Kanal D ’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk ’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Hit”lerin kraliçesi Gülben Ergen, “Çilek Kokusu” dizisinin oyuncuları Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz davetli oldu.

Kahkaha dolu dakikaların yaşandığı Beyaz Show ’da Beyaz tekrar hazırladığı videolarla herkesi güldürdü. Çilek Kokusu dizi setinde Yusuf Çim, Demet Özdemir ve Ekin Mert Daymaz ’ın yer aldığı video eğlenceli dakikalar yaşattı.

İşte o video:

YUSUF ÇİM KİMDİR?

Yusuf Çim 26 Eylül 1991, İstanbul doğumlu Türk pop müziği şarkıcısı, oyuncu, sunucu ve eski model. 2011 Best Model of Turkey First Runner Up.

26 Eylül 1991 ’de İstanbul Fatih ’te dünyaya geldi. 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdidir. Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Iş Lisesi Bilgisayar Teknolojisi mezunudur. Kendisi halen İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde öğrenimini sürdürmektedir. 2009 yılından itibaren Media Markt, Eti, Avea, Blast, İpragaz, Castrol gibi çoğu markanın ve FHM dergisi katalog çekimlerinde yer almıştır.

2011 Best Model of Turkey öncesi ve sonrası çoğu moda şovu de yükseklik göstermiştir. Fashion Week, Günsel Hale, Forever Young gibi defileler ve Güvey, Kiğili, Tween, Ralp, Lauren, Hatemoğlu, Polo, Mango, Marks&Spencer gibi tanınmış markalar için podyuma çıkmıştır.

Müzik kariyeri 2013 Ağustos ’da çıkardığı “Olsun Bi Defa” EP Albümüyle başladı. Albümde Olsun bi defa parçası 4 ayrı versiyonda mevcut.

İlk oyunculuk kariyeri ’nde Leo Medya Yapım şirketi ile anlaştı. Tayfun Güneyer ’in yazdığı ve yönettiği, 2014 Aralık ayında Show TV ’de yayınlanmaya başlayan Ezra adlı dizideki “Başkomiser Tek Silah Mustafa” rolünde oynamıştır. Gold Üretim ’ın 2015 Haziran ayından itibaren Star Tv ’de yayınlanmakta olan başrolünü Demet Özdemir ile paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide “Burak Mazharoğlu” karakterini canlandırmaktadır.

Sunuculuk kariyeri C Üretim ’ın 2015 yılında Show TV için yaptığı “Piramit” adlı yarışma ile başladı. Evrim Akın ve Gökhan Yıkılkan ’ın yarışan koçluğu yaptığı programın Sunuculuk görevini üstlendi.