Birce Akalay, 16 yaşındaki büyük hayal kırıklığını ilk kez anlattı!

Birce Akalay, 16 yaşındaki büyük hayal kırıklığını ilk kez anlattı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ekranlara son olarak Ağlama Anne dizisiyle gelen ve şimdilerde Kanal D ’de yayınlanan Benimle Söyle programını Enis Arıkan ile sunan Birce Akalay, içini instagram ’dan döktüğü paylaşımıyla uyarı çekti.

Oyuncu Birce Akalay, sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine, 16 yaşında yaşadığı hüsran doymuş günlerini anlattı.

Bir dönem baleyle uğraşan Birce Akalay, o zamanlar giydiği tütüsünü fotoğraflayarak takipçileriyle paylaştı ve altına şu satırları yazdı:

“Bugün çatı arasından çıkardım hayatımın son tütülerini. 16 yaşımdaydım. O süre nasıl karardığını hatırlıyorum kalbimin. Bir düzine kilo almıştım anında ve depresyona girmiştim ergenliğimi de hayal kırıklığımın yanında katarak. Acımı, sanki bir arenaya anlatmaya çalışırcasına büyük yaşıyor, o günleri hayatımın en karanlık günleri sanıyordum, meğer değilmiş. Hayat kaşla göz arasında yeni hediyeler vermiş bana. Daha Sonra baktım ki her zaman böyle oluyor sahiden. Benden aldığın ve verdiğin her şeye minnettarım. Seni çok seviyorum hayat.”