Birce Akalay bir şiir ile çok şey anlattı!

Birce Akalay bir şiir ile çok şey anlattı!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Tozkoparan, verdiği küçük moladan sonradan yeni sezonda tüm sorulara yanıt verecek bölümleriyle 10 Hazirandan itibaren TRT1’de. Dizinin kadrosuna Cemal Hünal ve sanatkâr oyuncu Ayşe Kökçü de katıldı. Küçük büyük demeden seyircilerini ekran başına kilitleyen ve herzamanki dizi zincirlerini kırmayı başaran Tozkoparan dizisinde heyecan verici gelişmeler var. Yaz sezonuna damga vurması beklenen dizi için iki yeni oyuncu transferi izleyicileri heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz aylarda sezon arası vererek izleyicilerini üzen Tozkoparan dizisinin, niçin sezon arası yaptığı ortaya çıktı. Pazar günleri haber öncesi yayınlanan dizinin yaz sezonunda hafta içi haber sonrası yayınlanacağı ve süresinin pirime time kadar uzatıldığı açıklandı.

Özgür Ege Nalcı, Gökhan Atalay, Burak Kut ve Burcu Altın gibi oyuncuların da yer aldığı ve çocuklar için özel yapım olan ‘Tozkoparan’ dizisinde, hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan iki yeni oyuncu; Ayşe Kökçü ve Cemal Hünal diziye dahil oldu.

Heyecanla beklenen dizi Tozkoparan’da ünlü oyuncu Ayşe Kökçü, Burak Kut’un canlandırdığı Âlem Karakterinin annesi olarak bizlerle birlikte olacak. Başarılı oyuncu Cemal Hünal ise en son sevenleri ile Diriliş Ertuğrul dizisinde Ares karakterinde buluşmuş ve çok alkış toplamıştı. Okçuluk ve atlı okçuluk konularında mükemmel olan oyuncunun yeteneklerini sergileyebileceği bir dizi olması sevenlerini çok mutlu edeceğe benziyor.

“Tozkoparan”, 10 Haziran’dan itibaren yeni bölümleriyle TRT 1’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.