Birkan Sokullu ve Dilan Çiçek Deniz ayrılığına bir garip iddia!

Birkan Sokullu ve Dilan Çiçek Deniz ayrılığına bir garip iddia!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Şimdilerde Bir Aile Hikayesi ’nde oynayan Birkan Sokullu, Berrak Tüzünataç ile ayrıldıktan sonra, Çukur dizisinde oynayan Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Ocak ayında başlayan ikilinin ilişkilerinin bittiği kısa bir süre önce medyaya yansıdı. Konuyla ilgili olarak Birkan Sokullu, magazincileri soruları üstüne “Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum ama şunu söyleyebilirim ancak Dilan ’la hürmet ve sevgi çerçevesinde ayrıldık” açıklamasını yaptı.

33 yaşındaki Birkan Sokullu ile 24 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz ’in hala Instagram hesaplarından birbirlerini peşine düşüp takip etmeleri de ayrılığın arkadaş canlısı olduğunun kanıtı olarak görüldü.

Çiftin aldığı kararın kulislerde duyulmasıyla da ortaya ‘Berrak Tüzünataç ’ iddiası atıldı.

Takvim gazetesinin haberine tarafından, Kasım 2018 ’de ayrıldığı üç takvim sevgilisi Birkan Sokullu ’yla fotoğraflarını Instagram ’dan ısrarla silmeyen Berrak Tüzünataç ’ın inadı, Dilan Çiçek Deniz ’i rahatsız etti.

Berrak Tüzünataç ’ın sevgilisiyle barışmaya çalıştığını öğrenen oyuncu, Birkan Sokullu ’ya rahatsızlığından bahsetti.

Birkan Sokullu da Berrak Tüzünataç ’la arkadaş olduklarını ve görüşmeye devam edebileceğini söyleyince Dilan Çiçek Deniz, ilişkisini bitirmeye karar verdi.