Boran Kuzum ’a hayranlarından saç uyarısı!

Boran Kuzum ’a hayranlarından saç uyarısı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur oyuncu Boran Kuzum, yaz aylarından kalma eski bir fotoğrafını instagram hesabından paylaştı.

Kuzum, yazın gelmesini iple çektiğini bu paylaşımı ile anlatmış oldu.

Ünlü oyuncunun hayranları ise saç detayına takılı kaldı.

Fotoğrafta saçlarının uzun hali vardı. Ama bazı hayranları şu andaki kısa saçlı halinin daha iyi olduğunu ve bu şekilde uzatmaması gerektiğini bildiren yorumlar yaptılar.

İşte o paylaşım:

summer reminder.

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara ’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı ’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına birincil adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler ’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve öncelikle geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Çaba yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı ’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve başlangıç oyunu olarak bulunan, Pürtelaş Tiyatro ’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.