Bülent Serttaş, Bahar Candan yorumuyla olay yarattı

Bülent Serttaş, Bahar Candan yorumuyla olay yarattı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bülent Serttaş ’ı pişman eden Bahar Içtenlikle yorumu!
TV8 ’de yayınlanan ‘İşte Benim Stilim ’ programına konuk jüri olan Bülent Serttaş, yarışan Bahar Candan ’a “Saçın afet” yorumunu yapınca ortalık aniden karıştı.

‘İşte Benim Stilim ’de konuk jüri olan Bülent Serttaş, olay yarışmacı Bahar Samimi Olarak için “Seni birincil gördüğümde ‘Bu kızın saçını başını yolarım ’ dedim. Yüreğimden geleni söylüyorum. Ant ederim boğardım seni. Şu Anda ise o kadar şirinsin ancak, pek güzelsin ki… Ama saçın afet” yorumunda bulundu.

HERKES DIŞARI ÇIKTI

Bahar Candın ’ın “Nasıl yani?” şeklinde tepki vermesinin gerisinde diğer yarışmacılar da dahil olmak üzere sunucu Öykü Serter ve bütün jüri üyelerinin, bir anda stüdyoyu terk etmesi şaşma yarattı.

“DANS EDİN, ETRAF DEĞİŞSİN”

Stüdyoda Bülent Sertaş ’la kalan Bahar, “O Kadar olduğunu düşünmüyorum. Böyle denilmez ben fazla üzülüyorum. Üzülürüm diye korktular ve gittiler. Böyle diyorsunuz ve her şey bitiyor. Biz acilen ne yapacağız? Gitti herkes. Kameralar bizi çekerken öyle söyleyemezsiniz. Hemen dans edin, birazcık etraf değişsin. Beni nasıl kırdıysanız pek moralimi toparlayın” şeklinde konuştu.